Reklamlari en cok tik alan XXX reklam tiklama kazanci

Bu konuyu okuyanlar

antisexy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar,

sizlere burda kullandigim XXX siteleriniz icin - TR bile olsa, ödeme yapan, her ülkeden trafige para ödeyen, bannerlari thumb oldugu icin cok kolay tik alan, mobil girisleri direkt degerlendiren (yüksek kazanc), pop secenekleri olan, layer reklamlari olan üc sponsor tanitmak istiyorum.
umarim isinize yarar.

Her üc sistemde, ip numarasina göre, daha dogrusu ülkeye göre reklam gösterimi yapiyor. Ödemeler düzenli sekilde hesabiniza geciyor. Istek yaptiginizda, 1 saat dolmadan bile paranin gönderildigi oluyor, ama genelde bir gün gecmeden, paypal yada paxum hesabiniza paraniz gönderiliyor.

Iletisim cok rahattir. Canli sistemleri var. Site sahibi her sorun oldugunda önce sizi buluyor, sorularini soruyor. Nasil fazla kazana biliriz diye sizden fikir
aldiklari bile olabiliyor bende oldugu gibi.

Paralar Dolar ve Euro bazinda ödeniyor.
Örnegin plugrush satamadigi tiklamayi baska ortak siteye yönlendiriyor, ordan da size tik olarak geri dönüyor, bir nevi ziyaretci degistiriyor reklam almis gibi.

Ayrica sisteme kazandirdiginiz webmasterler icin para kazanabilirsiniz.
Yani referanslariniz para kazanirsa, sizede bir pay ödüyorlar onlarin parasindan kesinti yapilmadan.

Güvenilir ve sorunsuz reklam sirketleridir. Ikisi avrupada ve biri canada da faaliyet gösterir.

Cok fazla reklam secenegi var ve emin olun, bunlar tiklama almamasi imkansiz olan reklam modelleri. Cünkü hicbiri reklam gibi durmuyor. Tümü icerik gibi gözüküyor. Olusturdugunuz reklamlar derhal sitenizde yayina hazirdir.

Simdi nasil calistiklarina bakalim.

728x90.gif

1. PLUGRUSH

Siteye burdan Plugrush üye olduktan sonra,
publishers ---> websites bölümünden sitemizi ekleyelim. Kategori secelim.
Onay beklemiyoruz, derhal onay aliyor.

Adzones a girip reklam modelimizi olusturalim. Burda envai cesit reklam var.
Kafaniza göre cizin reklaminizi. Cevre, renk, bosluklar vs. Nasil isterseniz.
Reklami siteye koyalim. Para kazanmak icin bu yeterli. Ama trade icin plugs bölümüne girelim. Bu da diger sitelerde dönecek thumbumuz.

Plugs i olusturmak icin, calisan bir video göndermeye dikkat edelim, yoksa onaylanmiyor. Thumb üstünde yazi olmasin, cerceve olmasin. Kategoriyi dogru secelim. Video ismi ve aciklama ayni olmasin. Sallayin birseyler ingilizce. Bu ikinci kisim tamamen trade ile ilgili, kazancinizla ilgili degil. Zaten kazanmaya basladiniz.

Kazanclariniz stats bölümünde. Ertesi gün öglen 11:30dan sonra bir önceki günün kazancini göre bilirsiniz.

Trade bölümünde size istemediginiz ziyaretci gönderen adami blocked edebilirsiniz. Yani öyle bir imkani size sunuyorlar. Normalde hangi ülke yollarsaniz, o ülke dönüs yapar. TR yollarsaniz, sitenize TR ziyaretcisi gelir.

Withdraw funds kisminde ödeme talep edebilirsiniz.
Sitelerinizi ekleyin arkadaslar, reklamlari bir görün. Begeneceksiniz.
Beklemek yok, onay yok, derhal kazanmaya basliyorsunuz.

Sadece plug eklediginizde plug onay bekliyor. O da ziyaretci degisimi icin.
Sitenin farkli ek siteleri var. Buralardan da size ziyaretci gönderiyor.
SEO olarak hicbir zararini görmedim. Direk linkler yok.

PLUGRUSH (refimle üye olursaniz sevinirim ve yardimci olmaya calisirim)

0c1f3a7e1e3d5580f6d13be3f2a67e17.gif

2. AdXpansion

AdXpansion hemen hemen Plugrush gibi ayni imkanlara sahip. Tiklama basina ve gösterim basina para kazandiriyor. Plugrush 'tan sonra en fazla para ödiyen sistemdir. Bütün ülkelere paypal üzerinden ödeme yapar. Ayni sekilde referral sistemine sahiptir, yani sisteme kazandirdiginiz webmasterler icin size onlarin kazanacaklari paradan pay hakki veriyor, webmasterlerin kazancindan birsey eksilmeden.

Burdan kayit ola bilirsiniz: AdXpansion

700x90.gif

3. ExoClick

Listemizde birde ExoClick eksik olmamasi lazim. ExoClick merkezi Ispanyada faaliyet gösteren bir Adult reklam sirketidir. Ödemelerini digerleri gibi dünya capinda yapiyor.

Burda ama digerlerine göre bir fark daha var. ExoClick reklam veren ve reklam alan kisileri bir araya getiriyor. Sitesinde reklam göstermek isteyen webmasterler, sitesinde gösterecegi reklam fiyatini kendi belirleye biliyor.

Ayrica sitesinde gösterilecek olan reklamlari da belirleye biliyor. Örnegin Travesti reklami gösterilmesini istemediginiz zaman, bunu yasakliya biliyorsunuz. Gösterim üzerine fiyat belirleye bildiginiz gibi, reklamlara tiklama basina 'da fiyat belirleye biliyorsunuz.

Sistem diger iki sistemlerden daha az para kazandirdigi icin, ücüncü siraya aldim, ama yinede sitenizde eksik olmamasi gerekiyor. ExoClick Euro üzerinde ödeme yapiyor ve ödemeleri dünya capinda paypal üzerinden gönderiyor.

Ben kendi sitemde bu üc sistemi birden calistiriyorum. Bu sekilde her üc sistemden para kazaniyorum ve sizede bunu tavsiye ederim.
Size birde su öneride bulunmak istiyorum. Eger üye olursaniz, sitenize bannerler eklediginiz zaman, bir banner de baska webmasterler kazanmak icin ekleyin.

by_the_king

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş sağol hazırlamışsında hiçbiri güzel değil.Benim blog var.Bunlardan hiçbiri kabul etmiyor.Saçmalık.İlla para verip mi site açacağız

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kardeş sağol hazırlamışsında hiçbiri güzel değil.Benim blog var.Bunlardan hiçbiri kabul etmiyor.Saçmalık.İlla para verip mi site açacağız

ramazanguney

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ne kadar ödeme yapıyor. Kazanç oranları nasıl bilgi verirmisin. biraz.

Selanik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
XXX sitelerden para kazanmak istemeyenler için yeni keşfettiğim bir siteyi önerebilirim.Türkçe açıklamalı bir blog da buldum siteyle ilgili.İsteyenler PM atsın linki yollarım.Dünden beri 3$ birikti sistemde, 10$ olunca çekebiliyorsun.PayPal ile ödeme yapıyor.10$ sınırı sanırım paypal kısıtlamasından kaynaklı.
www.NewSky24.com Bu siteye reklam alabilir miyiz?