(Rehber) Minecraft 1.8.9 Pvp Geliştirmek Için Taktikler

Bu konuyu okuyanlar

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
1. Texture pack

Texture pack'ler sizi daha iyi oynamaya teşvik ederler siz her ne kadar anlamasanız bile. Ve de oynanışı kolaylaştırır.

Önerilerim:
Poyrazelos (bedwars için.)
Telly 60K (daha kaliteli bir deneyim için. 32x)

2. Motion blur Shader

Motion blur akıcılığı arttırır bu sayede de daha kolay oynayabilmenizi sağlar. Bir de görgelerin kalitesini değiştirebileceğiniz için performans sağlar.

3. Olta

Olta da en önemli eşyalardan biridir. Olta spamını iyi öğrendiğiniz zaman PvP yapmanın o kadar zor olmadığını anlayacaksınız.

4. İyi bir server

Hilesi az, sizinle aynı seviyede insanlara sahip bir server bulmanız lazım ki pratik yapabilin.

Önerilerim:
Skykingdoms.net (link değil, lütfen kaldırmayın veya tıklamayın. Gerçi tıklayınca server sitesine yönlendiriyor.)
blocksmc.com:25565 (burasını cidden öneririm,güzel bir server.)

5. Hızlı tıklamak

Bunun için özel fareler var. Ama eğer alacak paranız yok ise kendiniz tıklama methodları geliştirebilirsiniz.

6. Fastbridge ve yavaşlatmak

Eğer blok veya su gibi karakterleri yavaşlatan itemleri iyi kullanabilirseniz size kolaylık sağlar. Bu en çok bedwars'da işe yarar. Fastbridge skywars'da küçük alan olduğu için hine bedwars için.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
Dirsek titreterek oluyormuş. Ama ben fazla beceremedim. Rekorum 7.2 CPS.
Ben 16 yapmıştım daha önce.
1. Texture pack

Texture pack'ler sizi daha iyi oynamaya teşvik ederler siz her ne kadar anlamasanız bile. Ve de oynanışı kolaylaştırır.

Önerilerim:

2. Motion blur Shader

Motion blur akıcılığı arttırır bu sayede de daha kolay oynayabilmenizi sağlar. Bir de görgelerin kalitesini değiştirebileceğiniz için performans sağlar.

3. Olta

Olta da en önemli eşyalardan biridir. Olta spamını iyi öğrendiğiniz zaman PvP yapmanın o kadar zor olmadığını anlayacaksınız.

4. İyi bir server

Hilesi az, sizinle aynı seviyede insanlara sahip bir server bulmanız lazım ki pratik yapabilin.

Önerilerim:
Skykingdoms.net (link değil, lütfen kaldırmayın veya tıklamayın. Gerçi tıklayınca server sitesine yönlendiriyor.)

5. Hızlı tıklamak

Bunun için özel fareler var. Ama eğer alacak paranız yok ise kendiniz tıklama methodları geliştirebilirsiniz.

Eğer blok veya su gibi karakterleri yavaşlatan itemleri iyi kullanabilirseniz size kolaylık sağlar. Bu en çok bedwars'da işe yarar. Fastbridge skywars'da küçük alan olduğu için hine bedwars için.
Motion Blur Shader'ın oynanışa pek bir etikisi yok. Olta kullanmak da yetenek istiyor. Yüzük veya serçe parmağınla 1-2 slotlar arasında hızlı geçebilmen lazım. Blocksmc çok laglı bir server. Ayrıca eklenebilecek farklı şeyler de var.

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Ben 16 yapmıştım daha önce.

Motion Blur Shader'ın oynanışa pek bir etikisi yok. Olta kullanmak da yetenek istiyor. Yüzük veya serçe parmağınla 1-2 slotlar arasında hızlı geçebilmen lazım. Blocksmc çok laglı bir server. Ayrıca eklenebilecek farklı şeyler de var.
Blocksmc de lag yok ki?? Motion Blur evet pek olmasa da akıcı yapıyor. Olta kullanmanın o kadar yetenek istediğini düşünmüyorum. Ben bile yapabiliyorsam herkes yapar.

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,044
1. Texture pack

Önerilerim:

2. Motion blur Shader

3. Olta

4. İyi bir server

Önerilerim:

5. Hızlı tıklamak

makro kullan :D en iyisi 300 cps adam gg :D

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,044
Çoğu serverda CPS sınırı var. Öbürlerinde de sabit CPS yapınca ban yiyorsun. Ben Autoclick açıp denemiştim daha önce.
craftrise da ve sonoyuncuda denedim vip hileyi 2 günlük bedavaydı 300 en az max da 999 cps yapmıştım :D

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
craftrise da ve sonoyuncuda denedim vip hileyi 2 günlük bedavaydı 300 en az max da 999 cps yapmıştım :D
Sonoyuncu'da da benzer bir durum var. Svip alınca ne Mute yiyorsun nede ban. Hatta bir SVİP bana sövmüştü ama mutelenmedi, ben aynı küfürü edip mutelendim. Parayı veren düdüğü çalar.

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,044
Sonoyuncu'da da benzer bir durum var. Svip alınca ne Mute yiyorsun nede ban. Hatta bir SVİP bana sövmüştü ama mutelenmedi, ben aynı küfürü edip mutelendim. Parayı veren düdüğü çalar.
vallaha he
ama bence çoğu türk oyunu için geçerli sabotaj p2w değil demeyin o da zula kadar

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
paket derken anlamadım texture pack mi
ozaman olmadı vip hile bi zahmet olmasın bunuda sağol kardeşim öğretti :D
O değil, minecraft ta her yaptığın hareket için paket gönderilir. Gerçi doğru, Vİp olunca sıkıntı olmuyor.

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,500
Hocam affedersiniz de yapmayın (!) 7 CPS zaten, ben bile normal tıklayınca 8 CPS yapıyorum :D. Geliştirmeniz lazım, az.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam o drag olmasın? (!)
Hocam ben normal tıklayınca 4-5 CPS anca yapıyorum. ?.

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,044
O değil, minecraft ta her yaptığın hareket için paket gönderilir. Gerçi doğru, Vİp olunca sıkıntı olmuyor.
yok olmuyor hocam kötü birşey ama :(
işte vip hile her zaman avantajlı

kardeşim bide bloody tl80 makro mouse var makro prglamış herkesi tekliyor
vurdurtmuyor bile kendisene :(

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Hocam ben normal tıklayınca 4-5 CPS anca yapıyorum. ?.
hocam beşikten mi oynuyorsunuz (!) Ben daha en fazla 1 aydır SOnoyuncu ve Blocksmc deyim 7 CPS yaıyorum ?

yok olmuyor hocam kötü birşey ama :(
işte vip hile her zaman avantajlı

kardeşim bide bloody tl80 makro mouse var makro prglamış herkesi tekliyor
vurdurtmuyor bile kendisene :(
hocam bedavaya vip alınıyor mu para yok :confused:

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,044
hocam beşikten mi oynuyorsunuz (!) Ben daha en fazla 1 aydır SOnoyuncu ve Blocksmc deyim 7 CPS yaıyorum ?

hocam bedavaya vip alınıyor mu para yok :confused:
yok hocam ama makrom vardı bitane atabilirim aradım çok dllde aradım yok :(
düz makro bul 13-14 cps lik işe yarar