REHBER || Huawei telefonlarına google servisleri yükleme

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
6,424
Merhabalar Bugün Huawei telefonlarına Google servislerini yüklemeyi anlatacağım hadi başlayayım.
1.Adım APK yı yükleyin
Ihr persönlicher Freigabelink | GMX Cloud bu linkten ChatPartner i yükleyin
2.Adım
Uygylamayı yükledikten sonra açın ve Detect device düğmesine dokunun
3.Adım Repair Now düğmesine dokunun ve izin verin
İzin verdikten sonra yüklenmesini bekleyin ve telefonu yeniden başlatın google servisleri yüklenmiş olacaktır
Denenmiş ve olmuş Cihazlar P40 Lite, Mate 30 Pro ve Huawei Y7p’ye Play Store yüklenebildi. Ama bazı cihazlarda sertifikalı değil hatası verdi yanı %75 şansınız var ama denemeye değer

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Merhabalar Bugün Huawei telefonlarına Google servislerini yüklemeyi anlatacağım hadi başlayayım.
1.Adım APK yı yükleyin
Ihr persönlicher Freigabelink | GMX Cloud bu linkten ChatPartner i yükleyin
2.Adım
Uygylamayı yükledikten sonra açın ve Detect device düğmesine dokunun
3.Adım Repair Now düğmesine dokunun ve izin verin
İzin verdikten sonra yüklenmesini bekleyin ve telefonu yeniden başlatın google servisleri yüklenmiş olacaktır
Denenmiş ve olmuş Cihazlar P40 Lite, Mate 30 Pro ve Huawei Y7p’ye Play Store yüklenebildi. Ama bazı cihazlarda sertifikalı değil hatası verdi yanı %75 şansınız var ama denemeye değer
Kusura bakmada o kadar para verdikten sonra kimse bununla uğraşmak istemez.

k!ra

@pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Reaksiyon puanı
92
Google bulut tabanlı yedekleri çekmek için kullanıla bilir. Onun dışında huawei kendi içinde çözüyor zaten uygulama, oyun vs.

Reaksiyon puanı
6,424
Google bulut tabanlı yedekleri çekmek için kullanıla bilir. Onun dışında huawei kendi içinde çözüyor zaten uygulama, oyun vs.
Ama hala AppGalery çok iyi değil
Mesela banka uygulamaları AppGalery de yok ve çoğu kişi interenetten indirmek istemiyor

k!ra

Reaksiyon puanı
92
Ama hala AppGalery çok iyi değil
Mesela banka uygulamaları AppGalery de yok ve çoğu kişi interenetten indirmek istemiyor
Akbank ve garanti yok şuan. Ekleyememelerinin sebebinide garanti'de qr ile para çekme olayı ve akbank tarafında uygulamanın tamamen google apı leri üzerine yazıldığı yönünde. Geçen hafta enpara'yı da eklemişler. Sorun temelde konum servisleri üzerine tamamen aslında kendi konum hizmetlerinin duyusunu yapıcakları haberleri vardı globalde onu çözdüklerinde uygulamalar daha hızlı entegre edilir.

Reaksiyon puanı
6,424
Akbank ve garanti yok şuan. Ekleyememelerinin sebebinide garanti'de qr ile para çekme olayı ve akbank tarafında uygulamanın tamamen google apı leri üzerine yazıldığı yönünde. Geçen hafta enpara'yı da eklemişler. Sorun temelde konum servisleri üzerine tamamen aslında kendi konum hizmetlerinin duyusunu yapıcakları haberleri vardı globalde onu çözdüklerinde uygulamalar daha hızlı entegre edilir.
Neyse ama yinede yükleyen yükler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani Benimkinde zaten yüklü geldi ama Pubg gibi güzel oyunlar eklenirse süper olur AppGalery

k!ra

Reaksiyon puanı
92
Neyse ama yinede yükleyen yükler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani Benimkinde zaten yüklü geldi ama Pubg gibi güzel oyunlar eklenirse süper olur AppGalery
Pubg kendi sitesinden resmi apk yayınlıyor whatsapp ve facebook gibi ama bunu bilen çok az kişi var fortnite eklendiyse pubg de gelir yakın zamanda

SoulCast

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
iyi akşamlar ben p40 lite kullanıyorum ve gms'e ihtiyaç duymadım şu ana kadar hms gayet güzel ve stabil çalışıyor tabi tercih meselesidir gms mi hms mi ama hms şu ana kadar çok başarılı mate30 pro da kullandım mis gibi

Reaksiyon puanı
6,424
iyi akşamlar ben p40 lite kullanıyorum ve gms'e ihtiyaç duymadım şu ana kadar hms gayet güzel ve stabil çalışıyor tabi tercih meselesidir gms mi hms mi ama hms şu ana kadar çok başarılı mate30 pro da kullandım mis gibi
Bencede Hms çok başarılı honor 8c güncelleme sini yaptığıma geldi şuan google servisleri devre dışı ve gayet güzel

Son mesajlar