Redmi note9 pro/Mi 10 lite 5G hangisi

Bu konuyu okuyanlar

abisbs

Öğrenci
Yeni bir telefon alacağım ve uzun süre beni götürsün istiyorum.En son redmi note9pro ve mi10 lite 5G arasında kaldım.Mi 10lite 5G'nin ozellilleri bir tık daha iyi ama aradaki o fiyat farkına gerçekten değer mi sormak istedim.

abisbs

Öğrenci
Bütçe 3bin tl civarı ama çok sık telefon değiştirmediğimden dolayı biraz zorlamak mantıklı geliyor.

abisbs

Öğrenci
Bu fiyatlarda Realme 7, Realme 7 Pro, Oppo Reno 4 veya Samsung Galaxy M51 düşünülebilir.
Öncelikleriniz nelerdir ?
Aslında dediğim gibi önceliğim uzun süre kullansam yeter. Çok fazla fotoğraf çeken ve oyun oynayan birisi değilim genel olarak sosyal medya kullanıyorum.

alpotter

Profesör
Aslında dediğim gibi önceliğim uzun süre kullansam yeter. Çok fazla fotoğraf çeken ve oyun oynayan birisi değilim genel olarak sosyal medya kullanıyorum.
Malzeme kalitesi sizin için önemli midir? Samsung Galaxy M51, Realme 7, Realme 7 Pro ve Oppo Reno 4'ün arkası da çerçeveleri de plastik.

abisbs

Öğrenci
Malzeme kalitesi sizin için önemli midir? Samsung Galaxy M51, Realme 7, Realme 7 Pro ve Oppo Reno 4'ün arkası da çerçeveleri de plastik.
Şuanki telefonumda yan çerçeveler vs çok çabuk soyulmuştu bunlarda öyle herhangi bir sorun yoksa pek fazla malzeme kalitesinde takıntım yok. Tasarım açısından göze güzel gelmesi yeter zaten şuan çıkan telefonlarını hepsi birbirine benziyor.

Cvnmrt

Profesör
Yeni bir telefon alacağım ve uzun süre beni götürsün istiyorum.En son redmi note9pro ve mi10 lite 5G arasında kaldım.Mi 10lite 5G'nin ozellilleri bir tık daha iyi ama aradaki o fiyat farkına gerçekten değer mi sormak istedim.
Uzun süre kullanım ve performans önceliğinizse evet aradaki fiyat farkına değer. İkisi arasından Mi 10 Lite 5G öneririm.

Yasiin

Dekan
İkisi arasından kesinlikle Mi 10 lite 5g, Türkiye de 3 bine mi 10 lite bulunmaz, sanırım yurt dışı cihaz alacaksınız.

abisbs

Öğrenci
Mi 10 lite gibi duruyor şuan aklımdaki sizinde yazdıklarınızla beraber.
İkisi arasından kesinlikle Mi 10 lite 5g, Türkiye de 3 bine mi 10 lite bulunmaz, sanırım yurt dışı cihaz alacaksınız.
Evet mi 10 lite alırsam yurtdışından alıcam sizce bir sıkıntı olur mu?

SDN Son Haberler

Son mesajlar