Redmi Note 9S'i Update Ettim Ve Yavaşladı/Kasmaya Başladı.

Bu konuyu okuyanlar

Denizordu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Redmi Note 9S sahibiyim, sabah güncelleme olduğunu farkettim ve güncelledim. Güncelledikten sonra telefon uzunca bir süre açılmadı, 10 saniye boyunca güç tuşuna basarak yeniden başlattım ve bu sefer açıldı ancak inanılmaz derecede ağırlık ve kasma var şuan alette, ayrıca güncellemeden önce sürüm MIUI 12.0.3 iken 12.0.2 oldu. Yardım ederseniz sevinirim, alalı 1 seneden az oldu ve iyi bakıyorum.

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
Redmi Note 9S sahibiyim, sabah güncelleme olduğunu farkettim ve güncelledim. Güncelledikten sonra telefon uzunca bir süre açılmadı, 10 saniye boyunca güç tuşuna basarak yeniden başlattım ve bu sefer açıldı ancak inanılmaz derecede ağırlık ve kasma var şuan alette, ayrıca güncellemeden önce sürüm MIUI 12.0.3 iken 12.0.2 oldu. Yardım ederseniz sevinirim, alalı 1 seneden az oldu ve iyi bakıyorum.
O sorun annemin tlf dede var aynı tlf o miui düşmesi nedeni android 11 de miui 12.0.2 nin var oluşu o dediğiniz android 11 güncrllemesi. Güncellenmesini beklemekten başka çare yok

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Note 9S'de 12.0.2 Android 11 güncellemesiydi yanlış hatırlamıyorsam. Android sürümü güncellemesi olduğu için yavaşlama, takılma olur. Yedek alıp cihazı sıfırlayın.

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
Note 9S'de 12.0.2 Android 11 güncellemesiydi yanlış hatırlamıyorsam. Android sürümü güncellemesi olduğu için yavaşlama, takılma olur. Yedek alıp cihazı sıfırlayın.
Aynen daha yeni gördüm başkasından sıfırlamak çözüyormuş da baya uğraştiricak çok veri var çünkü

Denizordu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bir güncellemeyle düzelmesi mümkün mü? Ve dediğiniz yedek alıp sıfırlama işleminin bir zorluğu var mı?

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Baştan temiz kurulum yapmak en iyi çözüm. İşlemin bir zorluğu yok sadece oradan oraya taşımak biraz uğraştırıyor. Sıfırlamayı ya ayarlardan ya da recovery mod'dan yapabilirsiniz.

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,619
Android 10 MIUI 12.0.3 iken, Android 11 tabanlı MIUI 12.0.2 ye güncellediniz. Format atmanız kasma ve yavaşlık sorununu büyük ölçüde düzeltiyor. Zaten format tavsiye de ederiz zira miui bir yana bu güncellemese asıl android sürümü değişti.
Detaylar için bkz:

___Melissa

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Büyük güncellemeler sonrası, verilerin yedeğini alıp sıfırlamak genellikle en kısa ve en iyi çözümdür. Zor veya uzun bir işlem değil, boyuta bağlı olarak sadece kopyalama yapacaksanız. Biraz bekleyip kullanmaya devam edeceksiniz telefonu.

Son mesajlar