Soru Redmi Note 9 Pro APK yüklenmiyor/açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

KeremKutayK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar benim bir APK dosyası var ve hep güncelleme alıyor bugün de geldi güncelleme ama daha önce olmayan bir şey oldu yüklenirken anında APK kapandı silip denedim bana nasıl açmak istersiniz sorusunu sordu rar yükledim olmadı hiçbir şekilde olmadı çözüm bulamıyorum yardım edin ss isterseniz şunu belirtiyim daha da alamadan anında kapanıyor yanı çok hızlı kapanıyor yüklenme ekranı

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,781
Android 11 kaynaklı bir husus. Güncelleme sonrasında aynı uygulamayı silip kurmayı android sistemi engelliyor. Aynı uygulamanın başka apk larını bulup çalışanını temin ediniz

KeremKutayK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Android 11 kaynaklı bir husus. Güncelleme sonrasında aynı uygulamayı silip kurmayı android sistemi engelliyor. Aynı uygulamanın başka apk larını bulup çalışanını temin ediniz
Bir sıkıntı var tek bir APK yerinde var uygulama ve oradanda yüklenmiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama evet güncelleme yapmıştım brn
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslinda biyerde vardı oranın APKları bozuk değil birkaç yerde de buldum ama sonuç yok halen olmuyor

Son düzenleme: