Redmi Note 7 Android 10 ?

Bu konuyu okuyanlar

Emre Şurgun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Redmi note 7 için 2020 nin ilk çeyreğinde android 10 güncellemesi alacak denmişti Mayıs ayındayız fakat güncelleme gelmedi ne zaman gelicek Xiaomi bu durumu nasıl toparlicak bilgisi olan var mı ?

heathrow

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Android 10 ile şarjın daha az gidecek.

bkz: planlı eskitme

acar_20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
EMRE sana miui 11 geldimi ve fortnite hiç test ettinmi. benim arkadaşta note 8 var fortnite yüklenmiyor bence note 7 daha iyi sence

Hakantoris

Profesör
Reaksiyon puanı
1,242
Redmi note 7 için 2020 nin ilk çeyreğinde android 10 güncellemesi alacak denmişti Mayıs ayındayız fakat güncelleme gelmedi ne zaman gelicek Xiaomi bu durumu nasıl toparlicak bilgisi olan var mı ?
Xiaomi, Redmi Note 7 ye Android 10u ikinci dağıtımda verecek. İlk dağıtım yaz 2020 diye biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

EMRE sana miui 11 geldimi ve fortnite hiç test ettinmi. benim arkadaşta note 8 var fortnite yüklenmiyor bence note 7 daha iyi sence
Redmi note 7 ye MIUI 11 güncellemesi uzun zaman önce geldi. Bende de redmi note 8 var. Fortnite konusunda fortnite şuan redmi note 8 de resmi destek vermediği için ve aşırı görsellik isteyen bir oyun olduğu için fps düşük oluyor ve cihaz aşırı ısınıyor. Ama zaman içinde destek gelecektir. 3 ayda biraz optimize etmişler eskiden maça girmiyordu
Redmi note 7 snapdragon 660 Redmi note 8 snapdragon 665 kullanıyor. Ben iki cihazıda kullandım. Size Redmi note 8 in kesinlikle daha iyi bir cihaz olduğunun garantisini verebilirim. Aralarında aşırı fark yok.Kamerasında 2 farklı sensör daha var ve haporlöründe baya fark var
Ben 1600 civarına almıştım redmi note 8 ama 200 dolar altı telefonlara gelen vergi yüzünden şuan 2500 civarı olmuş bu fiyata kesinlikle değmez bunu şüphesiz söylerim

Son düzenleme: