Redmi Note 10

Bu konuyu okuyanlar

SWoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar Mıuı 13 tanıtılırken yeni widgetlerden bahsetmişlerdi güncelleme geldikten sonra ilk baktığım şey widgetlerdi ama bulamadım. Ufak bir araştırma sonucu nasıl aktif edeceğimi buldum ama widgetlere ulaşmama rağmen onları ekrana ekleyemiyorum. Belirli telegram kanallarına sordum onlardan da kesin bir cevap alamadım. Konuyla ilgili bilgisi olan ya da çözümü bilen varsa yardımlara ve önerilere açığım.

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Selamlar Mıuı 13 tanıtılırken yeni widgetlerden bahsetmişlerdi güncelleme geldikten sonra ilk baktığım şey widgetlerdi ama bulamadım. Ufak bir araştırma sonucu nasıl aktif edeceğimi buldum ama widgetlere ulaşmama rağmen onları ekrana ekleyemiyorum. Belirli telegram kanallarına sordum onlardan da kesin bir cevap alamadım. Konuyla ilgili bilgisi olan ya da çözümü bilen varsa yardımlara ve önerilere açığım.
Öncelikle merhaba.Maalesef xaomi tanıtımda kullandığı tüm özellikleri cihaza güncelleme olarak göndermedi.Redmi note 10 pro da olan widgetlerin tamamı redmi note 10 da yok maalesef.Ayretten o bahsettiğiniz widgetlerin çoğu hindistan ve çin romunda aktif.Yani uzun lafın kısası en dolu stock romu kursanız dahi tanıtımda gösterilen tüm özelliklere erişemeyeceğinizi üzülerek söylüyorum.

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Bende sadece saat widgetleri gelmiş. Tamı tamına 2 adet :D sdgjvdzgh
Aman sizin android 12 nize dedim içimden. :D