Redmi K40 ne zaman çıkıyor? Xiaomi Açıkladı....

Bu konuyu okuyanlar

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Xiaomi'nin yeni cihazı Redmi K40 için geri sayım başladı.
Özellikleri ile Mi 11 e benzeyen cihaz tam bir amiral katili.
(!)

Peki bu cihazın özellikleri neler ve ne zaman çıkacak?
2 özelliği belli olan cihazın o 2 özelliği şunlar:
1. İşlemci:
I2BEX_1612871501_7271.jpg

Redmi K40 cihazı Snapdragon 888 işlemcisinden güç alacak.

2. Batarya Kapasitesi:
Batarya kapasitesinin ise 4000 mAH olacağı tahmin ediliyor.

İşte asıl konumuz.. Telefon ne zaman çıkacak?
Xiaomi'nin açıklamasına göre Redmi K40 25 Şubatta tanıtılacak.
1QQqe_1612871413_1738.jpg

Diğer özellikleri de belli olunca yazacağım. Şimdilik bilinenler bunlar.

Benim düşüncem: Bu telefon Türkiye'ye gelmez. Yazılımı sıkıntılı olur ise işler daha da kötü olur.

Son düzenleme:

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Redmi K40 gelecektir büyük ihtimalle Poco altında geleceğini düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim düşüncem: Bu telefon Türkiye'ye gelmez. Yazılımı sıkıntılı işler daha da kötü olur.
Daha tanıtılmamış telefonun da yazılımının nasıl olup olmadığını bildiniz ya bravo. Ant içmişsiniz sanki Xiaomi aldırtmamaya.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,204
Redmi K40 gelecektir büyük ihtimalle Poco altında geleceğini düşünüyorum.

Daha tanıtılmamış telefonun da yazılımının nasıl olup olmadığını bildiniz ya bravo. Ant içmişsiniz sanki Xiaomi aldırtmamaya.
Daha tanıtılmamış telefon da Xiaomi bu modelde başka bir yazılım mı kullanacak? İyileştirme mi yapacak? Şimdikiler neyse bu da o.

Reaksiyon puanı
6,381
Amiral katili güzel şakaymış. Şu ana kadar muhteşem donanımlara sahip, Mi 9, Mi 10 - 10 Pro, Redmi K30 Ultra gibi telefonları Xaiomi yazılımıyla nasıl çöp ettiyse bunu da edecektir, açıkçası ben buna eminim.

Her ne kadar Xiaomi fanatikleri her modelde daha çıkmadı boş yapmayın dese de her modelde aynı şey oluyor ki Xaiomi yıllardır böyle farklı bir şey beklemek sadece saçmalık olur. Her modelde ama istisnasız her modelde fanatikler bunu diyor.

İki tane model deneyimimden ki biri amiral gemisi, diyebilirim ki Xiaomi değil 5-6 3 yıl bile zor gidebilecek bir marka.

Son düzenleme:

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Xiaomi'nin yeni cihazı Redmi K40 için geri sayım başladı.
Özellikleri ile Mi 11 e benzeyen cihaz tam bir amiral katili.
(!)

Peki bu cihazın özellikleri neler ve ne zaman çıkacak?
2 özelliği belli olan cihazın o 2 özelliği şunlar:
1. İşlemci:
I2BEX_1612871501_7271.jpg

Redmi K40 cihazı Snapdragon 888 işlemcisinden güç alacak.

2. Batarya Kapasitesi:
Batarya kapasitesinin ise 4000 mAH olacağı tahmin ediliyor.

İşte asıl konumuz.. Telefon ne zaman çıkacak?
Xiaomi'nin açıklamasına göre Redmi K40 25 Şubatta tanıtılacak.
1QQqe_1612871413_1738.jpg

Diğer özellikleri de belli olunca yazacağım. Şimdilik bilinenler bunlar.

Benim düşüncem: Bu telefon Türkiye'ye gelmez. Yazılımı sıkıntılı olur ise işler daha da kötü olur.
İnceleme videoları gelsin o zaman yorum yaparız.Şu anda yorum yapmak için erken.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Haterlar gelmiş. Böyle devam bravo size. Sadece bu nefretiniz kendi düşünceniz olarak kalsa karışmaya hakkım bile yok ama insanları yönlendirirken de bunu yaptığınız için ister istemez müdahil oluyorum.

Reaksiyon puanı
6,381
Haterlar gelmiş. Böyle devam bravo size. Sadece bu nefretiniz kendi düşünceniz olarak kalsa karışmaya hakkım bile yok ama insanları yönlendirirken de bunu yaptığınız için ister istemez müdahil oluyorum.
Bunu diyen siz misiniz?

Bir kere bile Apple amiral gemisi kullanmadan herhangi bir konuda gayet güzel Apple eleştirisi yapabiliyorsunuz?

Başkalarının başka sosyal medya mecralarından tebrik ettikleri yazıma gelip konuyu daha okumadan boş eleştiri yapmayı çok iyi biliyorsunuz. Ama Xiaomi gerçekleri konuşulurken "Haterlar gelmiş"

Son düzenleme:

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Bir kere bile Apple amiral gemisi kullanmadan herhangi bir konuda gayet güzel Apple eleştirisi yapabiliyorsunuz?
Ha sen Apple olsun çamurdan olsuncuların aldığı, günü çıkartmak için âdeta hayat mücadelesi verdiği cihazı diyorsun. Dediklerimin hâlâ arkasındayım SE 2020 Apple kalitesine yakışmayan bir cihazdır.

Başkalarının başka sosyal medya mecralarından tebrik ettikleri yazıma gelip konuyu daha okumadan boş yapmayı çok iyi biliyorsunuz. Ama Xiaomi gerçekleri konuşulurken "Haterlar gelmiş"
Xiaomi gerçeği diyorsun ne gerçek olan? 1 yılı aşkın süredir SD 730'lu Mi 9T diğer adıyla Redmi K20 kullanıyorum. Sorun yok! Amiral gemisi katili diyebileceğimiz Redmi K40'a başladınız sallamaya. Daha ortada cihaz yok cihaz. Aynaya dönüp ne yaptığınıza bir bakın.

Reaksiyon puanı
6,381
Ha sen Apple olsun çamurdan olsuncuların aldığı, günü çıkartmak için âdeta hayat mücadelesi verdiği cihazı diyorsun. Dediklerimin hâlâ arkasındayım SE 2020 Apple kalitesine yakışmayan bir cihazdır.
Se 2020'yi ben unuttum bile ki hatırlarsanız ben de Se 2020'nin batarya performansının kötü olduğunu savunanlardandım ki hala normal kullanımda kötü olduğunu düşünüyorum ve bunu belirtiyorum?

Xiaomi gerçeği diyorsun ne gerçek olan? 1 yılı aşkın süredir SD 730'lu Mi 9T diğer adıyla Redmi K20 kullanıyorum. Sorun yok! Amiral gemisi katili diyebileceğimiz Redmi K40'a başladınız sallamaya. Daha ortada cihaz yok cihaz. Aynaya dönüp ne yaptığınıza bir bakın.
Sizin savunmanız hala çok saçma.

Ben diyorum ki Mi 8. Siz diyorsunuz ki 1 yıl mi 9T. 2. yılın sonunda takılmaya başladı cihaz ama amiral gemisi idi. İçinde sd 845 vardı deli gibi reklamını yaptı Xiaomi.

O gerçek olan ve hiç bir Xiaomi fanatiğinin kabul edemediği şey Xiaomi'nin yazılımının rakipleri karşısında bir hiç değerinde olduğu ve 3 yıl zor dayandığıdır. Bunu reklam almamış her editör, fanatik olmayan her kullanıcı bilir.

Son mesajlar