Redmi 9t Kırılan Cam

Bu konuyu okuyanlar

YigitWalker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, 10 gün önce telefonumun on camını düşürerek kırdım. Telefonun ekranında bişey yok diye düşünüyorum, dokunmatik çalışıyor ve hiç bir sorun yok. Bu durumda sadece ön cam değişimi gerekli doğru mudur? Telefoncuya sorduğumda 300-400 civarı bir fiyat söyledi. "Orjinal" Ön cam değişimi tahmini kaç TL olur? Ve son olarak telefonu bir süre böyle kullanıcam, bir sıkıntı çıkartır mı?

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Düşürmemeye özen göster,sadece ön cam değişimi için fiyat ideal bence.

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Fiyat normal

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Merhaba, 10 gün önce telefonumun on camını düşürerek kırdım. Telefonun ekranında bişey yok diye düşünüyorum, dokunmatik çalışıyor ve hiç bir sorun yok. Bu durumda sadece ön cam değişimi gerekli doğru mudur? Telefoncuya sorduğumda 300-400 civarı bir fiyat söyledi. "Orjinal" Ön cam değişimi tahmini kaç TL olur? Ve son olarak telefonu bir süre böyle kullanıcam, bir sıkıntı çıkartır mı?
ön cam değişimi yapılırken ekranın gitmesi durumu da var, zaten söylerler en azından benim öyle olmuştu. Cam değiştikten sonra ekranda dikey çizgiler çıkmaya başladı. 900₺ ye ekranı komple değiştirmiştim. Kadıköy gsm iletişimde yaptırdım 6ay da garanti vermişlerdi memnun kaldım.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Hocam orijinal ön cam değişimi için çıkma kırık ekran lazım.Oradan cam alınıp ekrana presleniyor.Eğer yan sanayii bir ekranınız var ise bu preslenme olayında ekranınızın kırılma ihtimali var.(orijinalde daha az).
300TL'de makul demiş.Cam 50-100TL :)