RedHack Artık Terör Örgütü Sayılacak

Bu konuyu okuyanlar

sss855

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
devlet 10 polisyle sokak ortasında adam döverken terörr olmuyor , bir halkın dilini,kültürünü,kimliğini,özgürlügünü yasak koyunca terör olmuyor,35 insanı yakınca terör olmuyor,35 insanı bombalarken terör olmuyor
ama gerçekleri ortaya koyana terör oluyor işte TÜRKİYEYNİN ADALET SİSTEMİİ

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Çok yerinde bir karar. Direkt devlete yönelik bu eylemleri ne olduklarını, neyin yanında olduklarını gösteriyordu zaten.

m6i4r7a2c2

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Ben Her Zaman Polisin Caydırıcı Olması Taraftarıyım.Sokak Ortasındaki Adam Dedikleriniz de Devletiyle Saygılı Konuşsun,İnsan Gibi Konuşma Talebinde Bulunsun Polis Bak Bişe Yapıyo mu.Ama Kıçınız Sıkışınca da O Polisler En Büyük Abileriniz Ablalarınız Oluyo Di Mi ?

sss855

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Her Zaman Polisin Caydırıcı Olması Taraftarıyım.Sokak Ortasındaki Adam Dedikleriniz de Devletiyle Saygılı Konuşsun,İnsan Gibi Konuşma Talebinde Bulunsun Polis Bak Bişe Yapıyo mu.Ama Kıçınız Sıkışınca da O Polisler En Büyük Abileriniz Ablalarınız Oluyo Di Mi ?
caydırıcımı şaka ediyorsun herhalde adamı ölesıye dovuyorlar sonucta o bir ınsan ama işte sen anlıyamazsın

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
bilmiyorduk diyorum editör için yorum yapamam

kosasker

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
İyi olmuş. Adamlar bariz terör örgütüne çalıştıklarını söylüyordu zaten.

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
İyi olmuş,Devletin kurumuna illa silahlı eylemde bulunmak gerekmez terörist olmak için

m6i4r7a2c2

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Cengiz Han'dan örnek vereyim Türk'lüğün onuru ve var olması için iyi kötü demeden devletine hizmet eden askerlerini bile düşman arasında kaldıkları ve düşmanlar yaklaştığı için öldürtmüştür.Büyük Devlet Böyle Olunur.Epey Dikkatli Oku Bağlantıyı Anlıycaksın.

giresunlu_28

Asistan
Reaksiyon puanı
0
buna gülerim işte terör örgütüymüş ne yapmış askerimizi mi şehit etmiş bölücü başını mı yüceltmiş ne yapmışlar alt tarafı siteleri hacklemişler...

DogukanDogu

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Çok komik gerçekten, fikirleri ifade etmek (manifesto) veya bir simge ne zamandan beri terör simgesi olmuş? Adamlar, devletin ne kadar savunmasız olduğunu ve de büyük devletlerin kucağında oturduğunu gösteriyor. Savcılar ve Polisler bunlarla uğraşacağına 30 yıldır devam eden bir bölgemizi tamamen felç eden terörü bitirsinler.Hakkari de, kuzey ırak ta Türk Bayrağını dalgalandırsınlar. Terör şu an MECLİSTE. Burnunun dibindekileri görmezler ama gerçekleri gösteren muhaliflere saldırırlar.

outcast

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yakında 2 kişi yanyana gelse terör örgütü kurmakla suçlanacak

arkadaş o olaydan sonra caymış. söylediğinin arkasında duran birisiymiş tebrik ediyorum.

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Devletin ne kadar savunmasız olduğunu bilmek bu değil. Madem sitede bi açık var, yada hoşuna gitmeyen bi durum var yetkilileri arar söylersin böyle böyle diye. Ki bi çok saldırıları sahte bildiğim kadarıyla. Domain'a (alan adı) sızıyorlar çoğu zaman, buda hack değil domain sitesinin güvendiği kişiler yüzünden kaynaklanan sorun.

Bide Ayyıldız team grubuna bakın. Adamlar kendilerini siber ordu olarak tanımlıyorlar, devletimiz/milletimiz aleyhine olan siteleri hackliyorlar. Bide Redhack'e bakın, devletin direk kendisin ve milletini hackliyor. Herşey ortada. Ben devletsem bana savaş açanı terörist de ilan ederim can düşmanıda.. .

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
yeter bu konuyu forumdaki son başlıklardan nasıl kaldırabilirim.3 günden beri gına geldi.....

E32KERNEL

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Redhack denen şeref**z lamer grubunun, PKK ile olan ilişkisini bilmiyorsanız, yorum yapmayın.
CW 'den Akıncılar, bunların patlamadık şeylerini bırakmadılar. Çıkan kişi listelerinde, bu lamerlerin PKK ile yakın bir işbirliği içinde oldukları ortaya çıktı..Ele geçirdikleri belgeleri anında, PKK 'ya ulaştırıyorlar.

Azbirşey araştırsanız, bulacağınız kaynakların bir kaç tanesini ben buraya veriyorum.
1. O çok övündükleri TTNET internet kesintisinin arka planı:
http://www.medyafaresi.com/haber/79436/guncel-ttnete-saldiran-hackerlarin-sok-konusma-kayitlari.htmlA
Allah 'ın ergenleri 'hack' kelimesinin h 'sinden anlamıyorlar da koskoca fiber optik bağlantıları kesiyorlar... :)))))

2.Kişi listeleri:
http://pastebin.com/YJDzmNcD

CW tarafından ele geçirilen hesaplardaki kişi listeleri.

3.http://vimeo.com/40721744

Haydi savunanlar savunsunlar yine..
Bİr de şunlara Sovyetler Birliği 'nin yıkıldığını söyleyin. Ezilen halklar falan...

Bir de unuttum, kendileri site açıyor, açtıkları siteleri hackliyorlar.
whois sorgusundan herşey ortaya çıkıyor... :DDDDD

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
bu kararın manası şu; bundan sonra sanal alemde redhack'e destek veren mesaj yazan kişiler "terör örgütüne destek vermek" suçu işlemiş sayılabilecek ve bu suçtan ceza alabilecek.

hatta SDN gibi siteler, redhack vb gruparın eylem haberlerini yayınladıklarında "terör örgütü propagandası" yapmış sayılabilecek. haklarında dava açılabilecek.

cipro06

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bu kararın manası şu; bundan sonra sanal alemde redhack'e destek veren mesaj yazan kişiler "terör örgütüne destek vermek" suçu işlemiş sayılabilecek ve bu suçtan ceza alabilecek.

hatta SDN gibi siteler, redhack vb gruparın eylem haberlerini yayınladıklarında "terör örgütü propagandası" yapmış sayılabilecek. haklarında dava açılabilecek.
doğru diyor hatta siz burda onu öven bir şeyi beğenirseniz sempatizan olarak sizde ceza alırsınız suçluyu övmekten.

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Bence terör örgütü sayılmaları çok saçma , olaya yanlış tarafından bakılıyor RedHack hackledi ve herhangi bir zarar vermedi ve bundan sonra siteler daha güvenli ve hacklenmesi zor hale getirilicek RedHack sayesinde , RedHack saldırmasa başkası saldırır ve büyük zarar verirdi ondan RedHack sadece yardım etmiş.