Reddedileceğini Bile Bile Teklif Eden Erkek

Bu konuyu okuyanlar

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Varsayın: İki yıldır hoşlanıyorsunuz. Kimi zaman unutmak istiyor kimi zaman söylemek istiyordunuz. Başkalarıyla sandınız ama değilmiş. Son 6 aydır anlamaya çalışıyorsunuz davranışlarından fakat anlayamıyorsunuz. Bir öyle bir böyle geliyor. Tam olacak bu iş derken bir anda sizle ilgisi yokmuş gibi geliyor. Son 6 aydan ettiğiniz izlenimler, pek umutlu değil. Sadece tek bir diyaloga tutunuyorsunuz, 2 yıl önce gerçekleşen tek bir diyaloga, tek umut kaynağınız o:

"O: -Cennetten mi düştün?
Siz: -Bu bir iltifat mı?
O: (Biraz düşünüp başını sallar) Evet

Yanıt veremezsiniz. Hayır kibirden değil. Şaşkınlıktan. Başınızı çevirirsiniz. Dudaklarınız birkaç kelime dökülür fısıltı şeklinde: "sağ ol." Ama o duymaz. Tekrar başınızı çevirdiğinizde artık size bakmıyordur."

2 yıldır bu umuda tutunup seviyorsunuzdur. Kimi zaman saatlerce oturup başkasıyla konuştuğunu görürsünüz, vazgeçersiniz. Ama sonra içinizde tekrar bir umut ışığı yanar.

Ve bu döngü böyle sürüp gider.

Şimdi soruyorum: Bu durumda siz olsaydınız, söyler miydiniz ona şu anda?

Reaksiyon puanı
769
Bu 2 yılın yarısında vazgeçmiştim ondan. Unuttum sanıyordum. Unutulmuyormuş ?
Zaten unutamazsın ki kütük gibi beklersen aslında daha önce birine açılmadıysan gidip açılmanı öneririm çok ama çok önemli bir tecrübe olur he birde sormadım ne kadar flört ettiniz yani aranızda neler geçti kısaca özetlersen taktik verebilirim

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Taktik istemiyorum. O gemi çoktan kalktı. Etkilemeyle uğraşılmaz bu saatten sonra.

Konuda amacım bu durumda olsanız ne yapardınız bunu merak ediyorum? Konuyu okuyanlar cevaplarsa sevinirim.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Daha önce platonik değilde güzel ve düzgün olduğunu düşündüğüm biri vardı. İlerde kız pesinde kosmayi birakip duzgun bir sevgili oluruz dedigim biriydi. Hatta tam senin dediğin gibi biriyle olduğunu düşündüğüm de agzini yokluyordum hep bostaydi. Ve arkadastik aynı okul aynı dershane hep aynı sınıf felan. Kız güvendiğiyle takiliyormus. Çok uzun zaman sonra öğrendim keşke zamanında yuruseydim aklımda kalmazdı dedim.
Git yürü düzgün mü değil mi %100 emin olamazsin. İşini çok gizli yürütüyor olabilir.
Aklında kalmaz en azından.

Zannettigin gibi biri olmadığın da ve hiç yurumedigin de daha çok koyuyor

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Beklerseniz uzun bir süre boyunca değişen bir şey olmayacak, bir şeyleri yerinden oynatmanız gerekiyor. Açılın gitsin zaman kaybedeceğinize olumlu veya olumsuz ne olacaksa olsun sonra yolunuza bakarsınız.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Yalnız biz fikir sunuyoruz ama sonucu bize bildir merak ederim ?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Abi red yesen nolcak sana kız mı yok yani bence unutamamanın sebebi senin ona 2 yıldır açılmaman ve içinde kalması
Dur önce ikna edelim sonra gaz vericez ?
Baktık red yedi kırmızı şortli gibi başaramadık abi der ??

Son düzenleme:

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
2.5 yıl sevdim ve beni hep friendzone gördü. 2.5 yıl unutmaya çalıştım, gecenin 2 sinde içip arayıp söyleyeceğim zamanlar oldu. Arayamadım... Neden mi? Reddedilirim korkusuyla, onu kaybederim korkusuyla. 2.5 yıl sonunda unuttum. Bir daha bu kadar bekler miyim? Tabi ki hayır. Bir daha birini böyle sever miyim? Tabi ki bu da hayır :D.

laliu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
O Yüzden Teklif Et İçinde Kalmasın dbcksdhckcbhf hem de tecrübe olur cidden
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide Şöyle Bir Şey Var Hani Açıl Red Yersen En Azından Farklı Kızlara Bakarsın,Düşünürsün

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Daha önce platonik değilde güzel ve düzgün olduğunu düşündüğüm biri vardı. İlerde kız pesinde kosmayi birakip duzgun bir sevgili oluruz dedigim biriydi. Hatta tam senin dediğin gibi biriyle olduğunu düşündüğüm de agzini yokluyordum hep bostaydi. Ve arkadastik aynı okul aynı dershane hep aynı sınıf felan. Kız güvendiğiyle takiliyormus. Çok uzun zaman sonra öğrendim keşke zamanında yuruseydim aklımda kalmazdı dedim.
Git yürü düzgün mü değil mi %100 emin olamazsin. İşini çok gizli yürütüyor olabilir.
Aklında kalmaz en azından.

Zannettigin gibi biri olmadığın da ve hiç yurumedigin de daha çok koyuyor
Beklerseniz uzun bir süre boyunca değişen bir şey olmayacak, bir şeyleri yerinden oynatmanız gerekiyor. Açılın gitsin zaman kaybedeceğinize olumlu veya olumsuz ne olacaksa olsun sonra yolunuza bakarsınız.
2.5 yıl sevdim ve beni hep friendzone gördü. 2.5 yıl unutmaya çalıştım, gecenin 2 sinde içip arayıp söyleyeceğim zamanlar oldu. Arayamadım... Neden mi? Reddedilirim korkusuyla, onu kaybederim korkusuyla. 2.5 yıl sonunda unuttum. Bir daha bu kadar bekler miyim? Tabi ki hayır. Bir daha birini böyle sever miyim? Tabi ki bu da hayır :D.
O Yüzden Teklif Et İçinde Kalmasın dbcksdhckcbhf hem de tecrübe olur cidden

Bide Şöyle Bir Şey Var Hani Açıl Red Yersen En Azından Farklı Kızlara Bakarsın,Düşünürsün
Teşekkür ederim hepinize. Sınav dönemi bitsin, zaman kaybetmeden söylemeyi düşünüyorum. Şu virüs muhabbeti geçse de yüz yüze konuşsak da geçmeyecek galiba. Whatsapp'tan söylemek zorunda kalacağım.

Bur arada konuyu görüp yazmayanlardan da yazmalarını rica ediyorum. Maksat konuşalım biraz.

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321
Varsayın: İki yıldır hoşlanıyorsunuz. Kimi zaman unutmak istiyor kimi zaman söylemek istiyordunuz. Başkalarıyla sandınız ama değilmiş. Son 6 aydır anlamaya çalışıyorsunuz davranışlarından fakat anlayamıyorsunuz. Bir öyle bir böyle geliyor. Tam olacak bu iş derken bir anda sizle ilgisi yokmuş gibi geliyor. Son 6 aydan ettiğiniz izlenimler, pek umutlu değil. Sadece tek bir diyaloga tutunuyorsunuz, 2 yıl önce gerçekleşen tek bir diyaloga, tek umut kaynağınız o:

"O: -Cennetten mi düştün?
Siz: -Bu bir iltifat mı?
O: (Biraz düşünüp başını sallar) Evet

Yanıt veremezsiniz. Hayır kibirden değil. Şaşkınlıktan. Başınızı çevirirsiniz. Dudaklarınız birkaç kelime dökülür fısıltı şeklinde: "sağ ol." Ama o duymaz. Tekrar başınızı çevirdiğinizde artık size bakmıyordur."

2 yıldır bu umuda tutunup seviyorsunuzdur. Kimi zaman saatlerce oturup başkasıyla konuştuğunu görürsünüz, vazgeçersiniz. Ama sonra içinizde tekrar bir umut ışığı yanar.

Ve bu döngü böyle sürüp gider.

Şimdi soruyorum: Bu durumda siz olsaydınız, söyler miydiniz ona şu anda?
Aşkın en tatlı hâli...

Arkadaşlar açılmanın en iyi yolu pat diye söylemek. Bir şey demezse bu hayır demek değil. Siz pat diye söyleyin gerisini bırakın.

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Olacağını söyleseler asla inanmazdım.

Şimdiyse hayallerim gerçeğe dönüyor ?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Şimdi ilerisi için plan, hayal kurmak , ev bark, iş güç sahibi olmak üzere dalıp gidiyorsundur :D

Aşk insanı bir hoş eyler çünkü...

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Her yere haykırmak istiyorum sevdiğimi ama gece 12 buçuk ne yazık ki ?

Buradan haykırayım bari.

SENİ SEVİYORUMM BİR TANEEM ❤❤