Red Switch Klavye Öneri

Bu konuyu okuyanlar

berkay.flower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
300-350 TL civarı red switch mekanik klavye önerebilirmisiniz

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
300-350 TL civarı red switch klavye önerebilirmisiniz
Corsair gibi markalarda bulunan Cherry Red switchlerinden ziyaden, Gamepower gibi markalarda bulunan red switchli modellere bakmalısınız . Belirttiğiniz fiyat aralığında Gamepower marka ürünler bulmak mümkün olabilir.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,318
Sanırım o fiyata Red Switch klavye bulmanız biraz zor olacak gibi.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Mekanik olması şart değilse Logitech G213 bakabilirsiniz.

berkay.flower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Corsair gibi markalarda bulunan Cherry Red switchlerinden ziyaden, Gamepower gibi markalarda bulunan red switchli modellere bakmalısınız . Belirttiğiniz fiyat aralığında Gamepower marka ürünler bulmak mümkün olabilir.
gamepower ogre var ancak onun da tuşları basmıyormuş 2 ay gibi bir süreden sonra o yüzden kararsız kaldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mekanik olması şart değilse Logitech G213 bakabilirsiniz.
mekanik yazmayı unutmuşum düzelteyim

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
gamepower ogre var ancak onun da tuşları basmıyormuş 2 ay gibi bir süreden sonra o yüzden kararsız kaldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

mekanik yazmayı unutmuşum düzelteyim
stok durumlarını ve fiyat güncellemelerini bilemiyorum ancak bu modellerin red switch kalitesini denemeden bilemeyiz.

berkay.flower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
stok durumlarını ve fiyat güncellemelerini bilemiyorum ancak bu modellerin red switch kalitesini denemeden bilemeyiz.
sizce alayımmı ogre

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
sizce alayımmı ogre
bence bu cevabı benim vermem doğru değil. Gamepower kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir yada internetten inceleme , uzun kullanım testlerini inceleyebilirsiniz. Ben Corsair K68 Mx Cherry Red kullanıyorum. Switch modelleri bile farklı o yüzden dediğim gibi ben yorum yapmıyım.

berkay.flower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bence bu cevabı benim vermem doğru değil. Gamepower kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir yada internetten inceleme , uzun kullanım testlerini inceleyebilirsiniz. Ben Corsair K68 Mx Cherry Red kullanıyorum. Switch modelleri bile farklı o yüzden dediğim gibi ben yorum yapmıyım.
siz demiştiniz ya g213 çok iyi diye ben hiç mekanik hissini yaşamadım hep laptop kalvyesiyle yazı yazdım g213 te o var mı yani mekanik hissi varmı

LifeStyle

Profesör
Reaksiyon puanı
802
klavye konusunda yardımcı olayım..

o fiyatlara red switch li klavye bulmanız zor.. bulursunuz ama kaliteli çıkmaz.

gamepower saber kullandım. tuşlar oyunlarda basmamazlık yapıyordu daha ilk ayında. iade ettim yenisi geldi. fakat sattım kurtuldum. ürünleri temiz kullanırım, klavyeye vurmam etmem. ilk ayında böyle sorun çıkarması üzdü beni. youtuberlar hiç bundan bahsetmemişlerdi. biraz araştırın forumlarda, demek istediğimi anlarsınız.

logitech g213 de aynı şekilde, kullanıcı yorumlarına bakarsanız çift basma sorunlarının olduğunu görürsünüz.

philips in spk modelli bir klavyesi var, uygun fiyatlı ama onun da tuşları soyuluyor.

klavye alacağım, uzun yıllar kullanacağım, başım ağrımasın diyorsanız cherry mx switch li klavye alacaksınız. piyasada da onlar pahalı ne yazık ki..

300 tl ye mekanik alacağım diye kasmayın. mekanik hisli yada mebran klavye alın geçin. daha sonra başınız ağrır. demedi demeyin. oyunda antighosting yapmasın, tuşlara basmamazlık yada çift basma yapmasın yeter diyorsanız düz klavyelere dönün..