Recep Tayyip Erdoğan' ın eşcinseller hakkında yaptığı açıklama!

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Peki bana şunu der misin şu yazdığın cümle ile savunduğunu anladım, savunmadım da ben sen hangi kelimemden bunu çıkardın?

Konuyu açan sensin konu içeriğini okumadan mı açıyorsun ? Erdoğan Eşcinsellere haklar verecem demiş vermemiş diye konu açtınya.

Bir sürü konuşma mesaj geçiyor ben ee sonuç ne hangi hak verilmemiş diyom. Sende sıralıyon... Bak bunlar bunlar verilmemiş diye. ( Demek ki verilmesini istiyon. ) Madem bu haklarla derdin yok neden konu açıyon sadece Erdoğan'a sallamak için mi.
1593556269695.png

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,139
Madem müslüman ülke kurallarını işliyoruz tamam o zaman.

İçkiyi yasakla
Sigarayı yasakla
Genel Evleri yasakla

Hahaha hadi yasakla! Yooook vergi alınıyor. Bugün eşcinseller evlenmek için vergi ödeyecek olsa bak nasıl yasallaştırırlar. Muahahah.

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Konuyu açan sensin konu içeriğini okumadan mı açıyorsun ? Erdoğan Eşcinsellere haklar verecem demiş vermemiş diye konu açtınya.

Bir sürü konuşma mesaj geçiyor ben ee sonuç ne hangi hak verilmemiş diyom. Sende sıralıyon... Bak bunlar bunlar verilmemiş diye. ( Demek ki verilmesini istiyon. ) Madem bu haklarla derdin yok neden konu açıyon sadece Erdoğan'a sallamak için mi.
Ekli dosyayı görüntüle 106891
Ne desem boş tamam ben savundum, açtığımız her konuyu savunmuş oluyoruz düz mantık, iyi geceler
Mesaj otomatik birleştirildi:

İçkiyi yasakla
Sigarayı yasakla
Genel Evleri yasakla

Hahaha hadi yasakla! Yooook vergi alınıyor. Bugün eşcinseller evlenmek için vergi ödeyecek olsa bak nasıl yasallaştırırlar. Muahahah.
Hahaahahaha o kadar doğru ki işin ucunda para varsa her şey oluyor bir şekilde

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Ne desem boş tamam ben savundum, açtığımız her konuyu savunmuş oluyoruz düz mantık, iyi geceler

Ne istiyorsun ne bekliyon açık açık söyle o zaman . ( Açtığın ve içerisine yorum kattığın her konuyu tabii ki desteklemiş savunmuş sayılırsın. )
Madem savunmuyorsun neden rahatsız oldun ?

İçkiyi yasakla
Sigarayı yasakla
Genel Evleri yasakla

Yasaklasa arkasında duracan mı ? Destek verecen mi gerçekten. Bu dediklerin olsa :)

Bu ülkede içkiye düzenleme geldi bak yasakta değil neler oldu o sene :D Gezi olaylarına destek verenleri çoğu o yüzden çıktı meydana bizim Bira içmemize bile karışıyon sen kimsin diye...

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
bnece yanlış bir kelime kullanmış cumhurbaşkanı Allah yasaklasada her insan kendi hükmüne bırakılmış yani istediğini yapar. yukarıda çeker.
mesela içki içip etrafa zarar vermek yasak yani Allah yasaklamış ama çok fazla yapılıyor bu benim kendi diüşüncem herkes ne yapmak istediğinde ne söylemek istediğinde özgür burası TÜRKİYE ve biz Bağımsız bir ülkeyiz. :)

ama tabiki eşcinsellik günah.
kardeşim bağımsız derken sömürge değiliz yani.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Allah bir şeyi yasaklamışsa konu kapanmıştır. Laga luga yapmanın alemi yok. Resmi olarak evlenemez, askerlik de yapamaz. Bundan kelli ne halt ederse eder kimse karışamaz. Kimse onları açlığa mahküm etmiyor, kazancını elinden almıyor. Hatta sapkınlığını belli etmedikçe her türlü vazifeyi de ihraz edebiliyor. Kimse kimseye senin eğilimin ne diye soramaz. Yeter ki bunu açıktan ilan etmemiş olsun, sapkınlığını topluma dayatmamış olsun. Özeline zaten kimsenin karışma hakkı yok.

Lakin bunlar öyle yapmıyor, ille resmiyet istiyor, sapkınlığını topluma bir meşruiyet gibi dayatmak istiyor. Da, kusura bakmasınlar o kadar da uzunboylu değil. Zaten bu işin öncülüğünü yapanlar toplumun inanç ve hassasiyetleri ile sorunu olanlar.

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Allah bir şeyi yasaklamışsa konu kapanmıştır. Laga luga yapmanın alemi yok. Resmi olarak evlenemez, askerlik de yapamaz. Bundan kelli ne halt ederse eder kimse karışamaz. Kimse onları açlığa mahküm etmiyor, kazancını elinden almıyor. Hatta sapkınlığını belli etmedikçe her türlü vazifeyi de ihraz edebiliyor. Kimse kimseye senin eğilimin ne diye soramaz. Yeter ki bunu açıktan ilan etmemiş olsun, sapkınlığını topluma dayatmamış olsun. Özeline zaten kimsenin karışma hakkı yok.

Lakin bunlar öyle yapmıyor, ille resmiyet istiyor, sapkınlığını topluma bir meşruiyet gibi dayatmak istiyor. Da, kusura bakmasınlar o kadar da uzunboylu değil. Zaten bu işin öncülüğünü yapanlar toplumun inanç ve hassasiyetleri ile sorunu olanlar.
Konuş abimmmm :)

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147

Müthiş olmuş abi. Özellikle son kısmı. Çok iyi tespit.

serkanasker1

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1

Hahaahahaha o kadar doğru ki işin ucunda para varsa her şey oluyor bir şekilde
sigara içmek günah deyidir. sigara içmek mekruh'dur. yani önerilmez.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397
LGBTİ Onur haftası ve yürüyüşleri sadece şovdan ibaret. Daha önce dediğim gibi bu tür eylemler ve yürüyüşler provakasyona açıktır. Mesela Gezi Parkı olayı başta amacı ne ise aynı başladığı gibi fırsatçılar ve provakatörler tarafından anında farklı bir boyuta kaymıştır. Amaç RTE'yi koltuktan atmaktı. Zamanla farklı yürüyüş ve gezilerle bunu da denediler ama olmadı. Şimdi ise sadece şov amaçlı yapılan Türkiyedeki yaşayan müslümanların ve yıllardır var olan örf anane ve geleneklerimize karşı durumda olanların bir durumu bu. Yani LGBTİ olanlara yasal olarak evlenmek, evlat edinmek ve askerlik haricinde hiçbir şeyde mahrumiyetleri yok. Evlat verilecek çocuğun ileride oluşacak ruh hali ve psikolojisini düşünün bu evlat verilecek çocuğun kişilik haklarını gasp etmek olmaz mı? Askerlik konusuna gelirsek zaten bu bireyler askerlik yapmak istemiyor öbür taraftan askerliğe alınmaları ordudaki düzeni mahveder. Bu kişilerin ne faydası olabilir ki orduda? Geriye bir evlenmeleri durumu kaldı o da çok önemli bir konu değil. Zaten bu kişilerin özel yaşamlarına müdahale yok istediklerini yapıyorlar evde, otelde vs nasıl olsa.

LGBTİ içindeki L grubu zaten askerlik zorunlu değil. GBTİ grubu da muaf. Askerlik görevini yedek subay-rütbeli bir şahıs olarak yaptığım için şunu diyebilirim ki GBTİ grubundan GBlerin askerlik yapması ordu düzenine zarar verir bu yüzden alınmamaları doğru bir karar.

Son düzenleme: