Recep İvedik 6 Ücretsiz Nasıl İzleyebilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
İzlemek istersen sadece televizyondan izlersin. Korsan link paylaşmayacağım :)

Son düzenleyen moderatör:

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Filmi illegal sitelerden izlemek suç olduğu için ancak televizyonda yayınlandığı zaman ücretsiz izleyebilirsiniz.
Başka türlü Recep İvedik 6 ücretsiz izlenemez.
Arkadaşlar bir filmi internetten izlemek suç değildir filmi torrent ile izlemek yasaktır telifli bir filmi paylaşamk yasak izlemek değil p2p o yüzden yasadışıdır

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Arkadaşlar bir filmi internetten izlemek suç değildir filmi torrent ile izlemek yasaktır telifli bir filmi paylaşamk yasak izlemek değil p2p o yüzden yasadışıdır
Filmi ben siteye koymadımki site adını söyledim sadece

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301

ozkanvurgun43

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Google ödüllü anketler diye bir şey var o uygulamadan arada bir gelen anketleri cevaplayarak oradan biriken paralarla alabilirsin.Her anketin geliri direkt olarak Google hesabına aktarılır.Google'ın resmi uygulaması bu.Bu sayede Google play filmlerden kiralayarak ya da satın alarak izleyebilirsin.Google play filmler ya da Youtube satın alınanlar bölümünden kiralanan ya da satın alınanlar izlenebiliyor.Ben onu Netflix'ten izledim.Netflixte olmayan bazı filmleri bu şekilde izliyorum.İngilizce biliyorsan daha çok anket gelir.Dillerden İngilizceyi de seçmelisin.Çok gezen biriyse arada bir konumu aç Google konum geçmişine göre gelen anketleri çoğaltabiliyor.

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Google ödüllü anketler diye bir şey var o uygulamadan arada bir gelen anketleri cevaplayarak oradan biriken paralarla alabilirsin.Her anketin geliri direkt olarak Google hesabına aktarılır.Google'ın resmi uygulaması bu.Bu sayede Google play filmlerden kiralayarak ya da satın alarak izleyebilirsin.Google play filmler ya da Youtube satın alınanlar bölümünden kiralanan ya da satın alınanlar izlenebiliyor.Ben onu Netflix'ten izledim.Netflixte olmayan bazı filmleri bu şekilde izliyorum.İngilizce biliyorsan daha çok anket gelir.Dillerden İngilizceyi de seçmelisin.Çok gezen biriyse arada bir konumu aç Google konum geçmişine göre gelen anketleri çoğaltabiliyor.
Bir sitede telifli film izlemek yasak değil dimi, onu torrentten indirmek yasak ? çünkü indirirken paylaşıyorsun p2p deniyor buna

ozkanvurgun43

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Bir sitede telifli film izlemek yasak değil dimi, onu torrentten indirmek yasak ? çünkü indirirken paylaşıyorsun p2p deniyor buna
Aslında yasak.Film siteleri yasal bir boşluktan faydalanarak ceza almadan kurtuluyorlar.Yer sağlayıcılığı yasasından faydalanıp yüklüyorlar.Yasalara göre bir filmin ya da dizinin telif sorunları yüklü olduğu sunucuya aittir.Yer sağlayıcıları Telif hak sahibi şirket onlarla iletişime geçerse o içeriği kaldırmak zorundadır.Yurtdışı sunuculara içeriği yükleyip kendi sitelerine yansıtıyorlar.Bu sayede sıkıntı yaşamıyorlar.Bazı şirketler bu sitelerle iletişime geçip hepsini kaldırıyor ama bazıları geçmiyor ya da bilmiyor.Yasal açıklar sayesinde kimse ceza almıyor ama dini olarak caiz değil.

Son mesajlar