Recep İvedik 3 Milyona dayandı!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
1235578521-news-1.jpg

Hayranlarının büyük merak ve bekleyişi sonrası vizyona giren ve beğenen beğenmeyen herkesin tartışma konusu olan Recep İvedik 2 gişede fırtına gibi esmeye devam ediyor. Filme dair en çok konuşulan konu ise kuşkusuz filmin kendi rekorunu kırıp kıramayacağı. Gişe verileri geldikçe filmin hangi rakamlara ulaşabileceği giderek netlik kazanıyor. Ancak filmin henüz 4 milyon 300 binlik rekora varıp varamayacağını söylemek için erken. Yani biraz daha beklememiz gerekecek.

3 Milyona dayandı
Bu haftaki veriler de eklenince "Recep İvedik 2" toplam 2.941.891 seyirci tarafından izlenmiş oldu. Tabii bu Geçtiğimiz Pazar gününe kadar ki rakam. Yani filmin yapımcıları için işler yeterince yolunda şimdilik. İlk haftasında sinema tarihimizdeki açılış haftası rekorunu kıran "Recep İvedik 2" vizyondaki ikinci haftasında tempoyu biraz düşürse de 3 milyona dayanmış oldu.

A.R.O.G'u geçti
Gelelim filmin en çok kıyaslandığı yapım A.R.O.G ile rekabetine. Recep İvedik 2'nin ikinci haftasında ulaştığı rakam A.R.O.G'u geçmiş durumda. A.R.O.G ikinci haftasında 2.611.425 seyirci tarafından izlenmişti. Yani arada azımsanmayacak bir fark var: 330.466 kişi...

Başka salon bırakmadı
Diğer yandan 'Recep İvedik 2'nin toplam 750 salonda birden gösterime girmesi de bir diğer dikkat çeken konu oldu. Ülkemizde toplam 1500 dolayında sinema salonu olduğu düşünülürse her iki sinema salonundan birinde Recep İvedik 2 gösterilmiş oluyor. Bu durum sinemacılar tarafından eleştiri konusu da yapılıyor. Çünkü farklı filmler, özzellikle bağımsız yapımlar bu durumdan dolayı seyirciye ulaşacak salon bulmakta güçlük çekiyor...

KAYNAK

nsgnc

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Arog daha orjinaldi gibi geldi bana ama recepin yeri başka. :D

squaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gnctrkcll şifresi bulabilsem gidicemde.. :)

ConQEror

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence Recep ivedik hakediyor..:icon_:

Cacav

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vayy be 3 milyon kişiye dayanmış haa... Gidersem bana da dayanır diye korkutuğum için gidemiyorum... Dayananların fikirlerini alalım.. Nasıl dayanmış?.. Nerden dayanmış?.

DÜZ: Böyle başlık atarsanız böyle de yazı yazarlar...

bykonfizik

Asistan
Reaksiyon puanı
3
filmi izlendikçe çok konuşmaya başlıyor düne kadar ağzını açamıyordu şimdi herkeze bi laf atıyor

antilove

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
3 geçti diye biliyorum ben ama

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Vayy be 3 milyon kişiye dayanmış haa... Gidersem bana da dayanır diye korkutuğum için gidemiyorum... Dayananların fikirlerini alalım.. Nasıl dayanmış?.. Nerden dayanmış?.

DÜZ: Böyle başlık atarsanız böyle de yazı yazarlar...

Sana cevap verecek düzeyde bi arkadaşımız olmadığı için kendi terbiyesiz sorunu kendin cevaplaman gerekiyor arkadaşım :D :D