Realtek High Definition Audio Driver Nasıl Kaldırılır ?

Bu konuyu okuyanlar

berkesay033

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar ben Windows 10 kullanıyorum eski Windows 10 umda ve eski bilgisayarımda Realtek High Definition Audio Driver diye bir şey yoktu ama yeni aldığım toplama bilgisayarımda Realtek High Definition Audio Driverımı siliyorum bilgisayar yeniden başlatılıyor ve otomatik olarak yükleniyor Realtek High Definition Audio Driverı kaldırmak için ne yapmam gerek lütfen önerilerinizi yazınız simdiden teşekkür ederim

Realtek High Definition Audio Driver Sürümü ::::: 6.0.1.7910

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
O ses dosyasıdır eğer onu silersen bilgisayarın sesi gelmez veya oyunların müziklerin vs. sesleri duyamazsın.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Realtek High Definition ses sürücüsünü kaldırmanızı önermiyorum ama illa ki bu güncellemeyi almak istemiyorum derseniz, bunun bir yolu var.

Edit: (Realtek High Definition'ı kaldrın aşağıdaki aracı sonra kullanın)

4013443_en_1
"Güncelleştirmeleri gösterme veya gizleme" sorun gidericisi paketini şimdi indirin.

AzGVJL.png

Sorun gidericisini çalıştırmak için wushowhide.diagcab dosyasını açın, İleri'yi seçin Hide Updates ve ardından güncellemesini almak istemediğiniz sürücüyü gizlemek için sorun gidericideki yönergeleri izleyin. bkz.

Son düzenleme:

berkesay033

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O ses dosyasıdır eğer onu silersen bilgisayarın sesi gelmez veya oyunların müziklerin vs. sesleri duyamazsın.

suan basımı ben ayarlayamıyorum ekolayzer fln var yani pop canlı vokal oyle seyler var benim amacım bass ımı kendim ayarlamak yani db ı kendim arttırıp azaltmak

---- Mesajlar birleştirildi ----

Realtek High Definition ses sürücüsünü kaldırmanızı önermiyorum ama illa ki bu güncellemeyi almak istemiyorum derseniz, bunun bir yolu var.

Edit: (Realtek High Definition'ı kaldrın aşağıdaki aracı sonra kullanın)

4013443_en_1
"Güncelleştirmeleri gösterme veya gizleme" sorun gidericisi paketini şimdi indirin.

AzGVJL.png

Sorun gidericisini çalıştırmak için wushowhide.diagcab dosyasını açın, İleri'yi seçin Hide Updates ve ardından güncellemesini almak istemediğiniz sürücüyü gizlemek için sorun gidericideki yönergeleri izleyin. bkz.
aynen bunu istiyorum bass ımın db ını kendim ayarlamak istiyorum

Son düzenleme: