Realme 7 pro vs reno4

Bu konuyu okuyanlar

Bydede07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Realme 7 aldım akşam 20.30 gibi 1 buçuk saat sonra reno 4 3850 ye indi iptal etmeli miyim sizce ?

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Reno4 için Realme 7 Pro'dan vaz mı geçeceksin ?

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Reno 4 sadece kamera anlamında daha avantajlı bir cihaz. Ekran, performans eşdeğer, pil ve hızlı şarj olarak da 7 Pro daha iyi. Ama kamera en önemli öncelik ise karar size kalmış.

Bydede07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Reno4 için Realme 7 Pro'dan vaz mı geçeceksin ?
işte anlamadığım için soruyorum yani teknoloji cahili biri olarak yalan yok reno4 tasarımı daha hoş geldi o temassız kontrol falan 20-50 cm uzaktan ama diğer özellikler konusunda bi fikrim yok yardım bulmak için konu açtım zaten :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reno 4 sadece kamera anlamında daha avantajlı bir cihaz. Ekran, performans eşdeğer, pil ve hızlı şarj olarak da 7 Pro daha iyi. Ama kamera en önemli öncelik ise karar size kalmış.
benim telefonu kullanma amacım youtube video office programları başka bir şey değil oyun oynamam aşırı fotoğraf çekmem

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
işte anlamadığım için soruyorum yani teknoloji cahili biri olarak yalan yok reno4 tasarımı daha hoş geldi o temassız kontrol falan 20-50 cm uzaktan ama diğer özellikler konusunda bi fikrim yok yardım bulmak için konu açtım zaten :)
Doğru tercih yaptığını düşünüyorum Realme 7 Pro 65W hızlı şarj ve stereo hoparlörü ile fiyatını hak eden nadir cihazlardan. Açıkçası temassız kontrol gibi özellikler güzel olsa da tüketicinin gözünü boyamak için yapıldığını düşünüyorum. Reno4 alsan bu özelliği ne kadar kullanacaksın. 65W hızlı şarj ve stereo hoparlör sürekli kullanacağın çok daha işe yarar özellikler.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Galiba geç oldu ama fikrimi belirteyim, kamerada reno 4 daha iyi. 7 Pro'nun ise stereo hoparlör ve hızlı şarj artısı var. Ben olsam 7 Pro alırdım ama birbirine yakın cihazlar.

Bydede07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Doğru tercih yaptığını düşünüyorum Realme 7 Pro 65W hızlı şarj ve stereo hoparlörü ile fiyatını hak eden nadir cihazlardan. Açıkçası temassız kontrol gibi özellikler güzel olsa da tüketicinin gözünü boyamak için yapıldığını düşünüyorum. Reno4 alsan bu özelliği ne kadar kullanacaksın. 65W hızlı şarj ve stereo hoparlör sürekli kullanacağın çok daha işe yarar özellikler.
Nasip 7 proymuş iptal etmeyeceğim 2 side aynı dediğiniz gibi

Galiba geç oldu ama fikrimi belirteyim, kamerada reno 4 daha iyi. 7 Pro'nun ise stereo hoparlör ve hızlı şarj artısı var. Ben olsam 7 Pro alırdım ama birbirine yakın cihazlar.
Vazgeçtim iptalden nasip buymuş

bir_türk

Asistan
Reaksiyon puanı
105

hwp gibi farklı kanallarda bi duruma değinmiş video çekimi neden böyleki sırf böyle olduğu için (bi de sağda solda milletin atıp tuttuğu doğru yalan şeyler) canımı sıktı oppo reno 4 için daha bir şey duymadım...

Buda hwp'nin neden böyleki :/

Reno 4'ün realme ye karşı pek fazla bir üstünlüğü yok aslında
+kamera da aham şaham büyük farklılıklarda olmasa reno 4 bi tık daha iyi
+kullananlar için NFC var
+'Air Gestere' diye bir özellik var cezbedici sevdim ben :) s4'te de varmış :D
+Daha hafif ve daha ince (zaten realme öyle ağır değil)
+Reno 4 de OLED var fark yaratıcağını pek sanmam..
Realme nin artıları
+65watt hızlı şarj :)
+biraz daha büyük bir pil (büyük farklılıklar oluşturmayacaktır)
+volte var diye biliyorum
+stereo hoporler
aslında şuan Reno 4 ün mağaza fiyatı (mediamarkt teknosa ve vatan gibi) fiyatı 4.300₺ büyük ihtimal realme7 pro da öyle olur şu video sorununu bir çözüm olmassa mağazadan alacak birisi olsam oppo reno 4 alırdım galiba...

Son düzenleme: