Realme 7 Pro en hızlı şarj eden telefon mu?

Bu konuyu okuyanlar

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Arkadaşlar şuan en hizli şarj eden telefon realme 7 pro mu? Benim için önemli olan şarj ve GB benim istediğimi karsilasmi 128 gb var şarj 65 w imiş birde Samsung m51 var 7 bin şarj var ondan da yani şuan elimdeki teleron 16 GB ya yani artık kafayı yicem yıl basindan sonra almayı düşünüyorum ne dersiniz

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Evet Realme 7 Pro.
ALİN İSTE alpotter ona göre cevap vermiş ben de biliyorum hızlı şarj ettigini ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mi 10 Ultra.

M51'in tek üstün olduğu nokta bataryası geri kalan her şeyde Realme 7 Pro daha iyi.
Buyrun bu arkadaşta sorumu anlamış ona göre cevap vermiş ?

Son düzenleyen moderatör:

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Bu başlığı kim değiştirdi benim soru bu değil ki ? BEN ZATEN BİLİYORUM HİZLO ŞARJ ETTİGİNİ BENİM SORDUGUM SORU EN HİZLİ ŞARJ EDEN TELEFON HANGİSİ İDİ ?

ALİN İSTE alpotter ona göre cevap vermiş ben de biliyorum hızlı şarj ettigini ?

Buyrun bu arkadaşta sorumu anlamış ona göre cevap vermiş ?
Bir sorun mu var ? Öyleyse kusura bakmayın. Ben ne demek istediğinizi anlamadım.
İsterseniz adminleri de çağıralım.

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Bir sorun mu var ? Öyleyse kusura bakmayın. Ben ne demek istediğinizi anlamadım.
İsterseniz adminleri de çağıralım.
Yok üstad ya seninle alakalı değil ilk konuğu açtığım da sorum nasıldı en hızlı şarj eden telefon realme 7 pro mu diye sordum ama şimdi başlık değişmiş "

Realme 7 Pro hızlı şarj eden telefon mu?"​

Yapmışlar, ben sanki bilmiyorum hızlı şarj olduğunu yav bak sizde ona göre cevap verdiniz bana yanlış mıyım ama konu bu değil ki ben başka soru sordum

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Yok üstad ya seninle alakalı değil ilk konuğu açtığım da sorum nasıldı en hızlı şarj eden telefon realme 7 pro mu diye sordum ama şimdi başlık değişmiş "

Realme 7 Pro hızlı şarj eden telefon mu?"​

Yapmışlar, ben sanki bilmiyorum hızlı şarj olduğunu yav bak sizde ona göre cevap verdiniz bana yanlış mıyım ama konu bu değil ki ben başka soru sordum
Hayır hayır, siz yanlış anladınız.
Ben ilk başlığa göre cevap verdim. Evet, en hızlı tam şarja ulaşan telefon realme 7 pro diye. :)

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Hayır hayır, siz yanlış anladınız.
Ben ilk başlığa göre cevap verdim. Evet, en hızlı tam şarja ulaşan telefon realme 7 pro diye. :)
Tmm üstad bakın aynı noktadiyiz, şimdi ki başlık nasıl olmuş "realme 7 pro hızlı sarj eden telefon mu" diye düzeltmisler, ben bunu sormadım ki,

YsfHYLD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
34
Alt model olan 6 pro'ya göre malzeme kalitesi, akıcılık ve ön kamera gibi konularda geride kalsa da bu fiyatlarda 7 pro'nun alınabilir olduğunu düşünüyorum.
Ön kameranın f2.5 sıkıntı çıkarıyor mu? Ön kamera benim için önemli. Düşük ışık performansı nasıl?

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Realme 7 Pro en hızlı şarj olan değil, kendi segmentinde en hızlı şarj olan telefon.
Sadece, garantisiz bile 12000 TL civarında satılan Mi 10 Ultra daha hızlı şarj edilebiliyor diye biliyorum, o yüzden bahsetmedim.
Bence Türkiye Garantili cihazlar içinde dememiz daha doğru olur.