Realme 6 Vs Poco X3

Cvnmrt

Profesör
Amiral gemisi işlemcileri hariç 60 FPS üstü destekleyen işlemci yok diye biliyorum.
732g işlemciden bahsediyoruz ve performanslara baktım pubg de çook rahat 90 fps alıyor 120 fps açıkolsa ona da ulaşır
Dediğim gibi bazı oyunlarda 60 fps üzerine çıkıyor ama pubg'de 90 fps vermez nasıl veriyor bahsettiğiniz videoyu atar mısınız buraya?
Mesaj otomatik birleştirildi:

gfx tool hd + extreme yapıp 1080p yine 90 fps
Şimdi gördüm GFX Tool kullanmayın zaten cihaza zarar verir. Normalde 732G 40-45 fps veriyor pubg'de.

KediBokii

Asistan

732g nasıl 40 45 fps veriyor pubg de anlamadım

pubg de 90 fps alabilcek telefon var mı bu segmentte bundan daha iyi

önerebileceğin 90hz telefon bekliyorum her zaman 90 fps alabilcek D: ara sıra 75 e düşecek

adam video çektiği için haliyle 20 fps bi kayıp var

Son düzenleme:

Cvnmrt

Profesör
732g nasıl 40 45 fps veriyor pubg de anlamadım
Neyini anlamadın yardımcı programlarla yaparsan 60 da alırsın 90 da ama bu cihaza zarar vereceği için önermem dedim ya attığın videoların çoğunda gfx tool gibi programlar kullanılıyor.

önerebileceğin 90hz telefon bekliyorum her zaman 90 fps alabilcek D: ara sıra 75 e düşecek
Bu segmentte programsız 90 fps alabileceğin bir cihaz yok stabil 60 fps istiyorsan Realme 6, Mi 10 Lite 5G bunlara bak.

Transistor

Profesör
Neyini anlamadın yardımcı programlarla yaparsan 60 da alırsın 90 da ama bu cihaza zarar vereceği için önermem dedim ya attığın videoların çoğunda gfx tool gibi programlar kullanılıyor.

Bu segmentte programsız 90 fps alabileceğin bir cihaz yok stabil 60 fps istiyorsan Realme 6, Mi 10 Lite 5G bunlara bak.
Hocam X3 işlemcisi ,GPU'su (overclocked) daha iyi değil mi? Dediğiniz telefonlar nasıl stabil 60fps alırken X3 45 50 alıyor ? ( Merak ettiğim için sordum yanlış anlamayın)