Realme 6 pro alınırmı ?

Bu konuyu okuyanlar

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
Yeter artik. Param yetmiyor diyorum 30 kere yazdim ama herkes devam ediyor ayni seyleri soylemeye yav biliyorum 7 pro cok daha guzel ama alamam cunku zaten 3000 tl ydi bütcem. Zar zor 500 arttırdim bana bidaha arttir diyosunuz bunun sonu yokki. 3600 e en iyi telefonu sorsam butceyi arttir 3800 tl ye daha iyisi var diyeceksiniz. 3800 e en iyi olani sorsam 4000 diyeceksiniz bunun sonu yok
Kardeşim realme 7 pro diyoruz hak veiryorum dedi zaten son yazımda belki arttırma şansın yok ama 49 TL içinde yeni cihazdan vazgeçilmez bence siz bizi yanlış anlıyorsunuz bence

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,061
Yeter artik. Param yetmiyor diyorum 30 kere yazdim ama herkes devam ediyor ayni seyleri soylemeye yav biliyorum 7 pro cok daha guzel ama alamam cunku zaten 3000 tl ydi bütcem. Zar zor 500 arttırdim bana bidaha arttir diyosunuz bunun sonu yokki. 3600 e en iyi telefonu sorsam butceyi arttir 3800 tl ye daha iyisi var diyeceksiniz. 3800 e en iyi olani sorsam 4000 diyeceksiniz bunun sonu yok
Bütçeyi 100 tl daha arttırsanız pişman olmazsınız.
Arttıramıyorsanız 6 Pro yu alın zaten başka cihaz yok önerilen.

Bartu_24

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Şimdi baktım realme 6 pro 3550tl hb de realme 7 pro 3599 TL ben 49 TL için yeni bir cihazdan vazgeçmezdim sizde haklısınız belki hiç arttırma şansınız olmayabilir ne biliyim aradaki fark çok az aşırı az yani biz o yüzden onu öneriyoruz
Tamam teşekkürler. Zahmet edip yazdiginiz için.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
100 tl daha artmazsanız alın 6 Pro yu pişman olun bizim de çok umrumuzda değil.
7 pro nun fiyatı 2 aydır böyle.
Değişmezse alırsınız değişirse alamazsınız bu kadar basit.
Neden pişman olsun? 6 pro kullanılmıyor mu? Dandik bir cihaz mı? Sadece bir tık iyisi varken bir tık düşüğünü almış olacak pişman olacağı tek şeyde bu olur.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Tartışmaya gerek yok. Konu sahibi bütçesini arttıramayacağını, konuya mesaj yazan arkadaşlar da fiyat farkına değeceğini söyledi.
@Bartu_24 Realme 6 Pro almanızı öneririm. Linkini bıraktığım konular size yardımcı olur umarım.

Bartu_24

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Bütçeyi 100 tl daha arttırsanız pişman olmazsınız.
Arttıramıyorsanız 6 Pro yu alın zaten başka cihaz yok önerilen.
Tmm tesekkürler fiyatlari degişmesini bekliyecegim umarim biraz olsun düşer.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Size yardımcı olmaya çalışıyorum. Cevap verdim zaten. 3500 TL civarında Realme 6 Pro önerdiğimi söyledim.
Cevaplarımın, mesajlarımın düzgün olduğunu düşünüyorum.
Kullanıcısı olarak cihaz hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştım.
Hatam olduysa kusura bakmayın.
Sorun o değil ama. Ben bütcem 3000 tl iken size öneri sordugumda butcenizi arttirin, 200 arttirin 300 arttirin falan diyordunuz. Simdi zar zor arttırdım. Ama yine arttirin diyorsunuz boyle boyle nereye kadar? Bir hataniz oldugu için degil. Bu durumdan rahatsiz oldugum için yazdim. Yinede teşekkur ederim iyi forumlar.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Bu saatten sonra mı? 1 sene bile tam olmadı çıkalı? Neyi kastettiniz anlamadim ama bütcemi arttıramıyorum maalesef.
Daha iyileri çıktı demek istedim.

Izledigim videolarda ve yaptigim araştırmada poco nun ekaranini hiç beğenmedim. Renkler acayip soluk. Yani 120 hz olsun diye alinmaz zaten 732g 720g den aşiri iyi degil fark edilmiyecek kadar az performans farki var
O solukluk sonradan yüklenen hareketli duvar kağıtları uygulamasından kaynaklı bir sorun yani cihazın ekranında bir sorun yok.

Bartu_24

Asistan
Reaksiyon puanı
29
100 tl daha artmazsanız alın 6 Pro yu pişman olun bizim de çok umrumuzda değil.
7 pro nun fiyatı 2 aydır böyle.
Değişmezse alırsınız değişirse alamazsınız bu kadar basit.
Ya benim elimde olan biseymi ne biçim bir üslup bu? Ne terbiyesiz bir insansiniz? Benim belki param yok senin dedigini almak zorundamiyim ben ? "100 tl arttirmayin pişman olun" ne demek? boyle bir rezillik görmedim....

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Oyun için 240Hz dokunmatik hassasiyeti ve stereo hoparlörlü Poco X3'ün daha iyi bir tercih olacağını düşünüyorum. İyi forumlar.

Bartu_24

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Kardeşim realme 7 pro diyoruz hak veiryorum dedi zaten son yazımda belki arttırma şansın yok ama 49 TL içinde yeni cihazdan vazgeçilmez bence siz bizi yanlış anlıyorsunuz bence
Tamam düzgün üslupunuz için tesekkürler. Umut celik gibi rezil bir tarzda tartişmadiniz benimle. Aradaki farkin 50 tl oldugunu bilmiyordum 100 tl saniyordum. Dusunecegim. Cok teşekkür ederim.

Baktim teşekkürler.

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
Tamam düzgün üslupunuz için tesekkürler. Umut celik gibi rezil bir tarzda tartişmadiniz benimle. Aradaki farkin 50 tl oldugunu bilmiyordum 100 tl saniyordum. Dusunecegim. Cok teşekkür ederim.
Rica ederim benim deme amacım 50 TL daha fazla vererek daha iyi bir ekrana, daha hızlı bir şarj dolum süresine ve stereo hoparlöre sahip olursunuz demek istedim ve eğer şuanda durumunuz az daha arttırmaya el vermiyorsa az daha biriktirmeniz veya beklemeniz iyi forumlar şimdiden hayırlı olsun

Bartu_24

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Tartışmaya gerek yok. Konu sahibi bütçesini arttıramayacağını, konuya mesaj yazan arkadaşlar da fiyat farkına değeceğini söyledi.
@Bartu_24 Realme 6 Pro almanızı öneririm. Linkini bıraktığım konular size yardımcı olur umarım.
Arladaşın biri yazmiş arada 50 tl var iye ben 100 tl diye biliyordum. Hem 50 tl cidden az düşünecegim 7 pro yu. Ama büyük ihtimalle 6 pro alacağım. Cidden teşekkürler 6 pro deneyiminizi yazdiginiz forumu gordum. Bakacagim. Iyi forumlar

emregck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
100 tl daha verip 7 pro almak daha mantıklı işlemcisi orta üst segment ve hızlı şarj teknolojisi çok iyi

Bartu_24

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Rica ederim benim deme amacım 50 TL daha fazla vererek daha iyi bir ekrana, daha hızlı bir şarj dolum süresine ve stereo hoparlöre sahip olursunuz demek istedim ve eğer şuanda durumunuz az daha arttırmaya el vermiyorsa az daha biriktirmeniz veya beklemeniz iyi forumlar şimdiden hayırlı olsun
Cidden cok teşekkurler. Realme 7 pro alacagim. Ama bi sure daha bekleyip. 50 tl için hakli oldugunuzu düşünüyorum. Tekear teşekkurler iyi forumlar.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Cidden cok teşekkurler. Realme 7 pro alacagim. Ama bi sure daha bekleyip. 50 tl için hakli oldugunuzu düşünüyorum. Tekear teşekkurler iyi forumlar.
Realme 7 pro da alsan Realme 6 Pro da alsan pişman olmazsın.İkiside güzel cihaz.Birinin 90hz ekran hızı avantajı var,diğerinin stereo hoparlör ve 65w hızlı şarj avantajı var.Sen bütçene göre hareket et.Paran yetmiyorsa Realme 7 pro ya Realme 6 Pro al geç.