Realme 6 kullanıcıları.

Bu konuyu okuyanlar

Ambell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Öncelikle merhaba ben realme 6 almak için karar kıldım sayılır realme 6 kullanıcıları telefonun +larını ve -lerini yazabilir mi veya memnun kaldılar mı ?

xWhozz

Doçent
Reaksiyon puanı
346
+ları 90hz ekran
Şarjı baya gidiyor ben Pubg oynarken 5-6 saat gidiyor aralıksız 7saate bile çıkabiliyor
Ekran boyutu gayet yeterli
Ses performansı çok iyi kulaklık vs.
Oyun performansı çok iyi pubgde gram kasma yok hdr da bile az kasıyor.
Kasma donma gibi problemleri yok
Instagramda insanlar genelde başka bir story'e geçerken donuyor kasıyor diyor ama hiç öyle bir problemi yok gayet akıcı
Şarjı acayip hızlı doluyor.Karşı tarafla telefonla konuşurken sesin boğuk kötü gibi girmiyor yeterince artıları var bence :D
-leri yok ? yani ben daha bir eksi bir durumla karşılaşmadım

Ambell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
+ları 90hz ekran
Şarjı baya gidiyor ben Pubg oynarken 5-6 saat gidiyor aralıksız 7saate bile çıkabiliyor
Ekran boyutu gayet yeterli
Ses performansı çok iyi kulaklık vs.
Oyun performansı çok iyi pubgde gram kasma yok hdr da bile az kasıyor.
Kasma donma gibi problemleri yok
Instagramda insanlar genelde başka bir story'e geçerken donuyor kasıyor diyor ama hiç öyle bir problemi yok gayet akıcı
Şarjı acayip hızlı doluyor.Karşı tarafla telefonla konuşurken sesin boğuk kötü gibi girmiyor yeterince artıları var bence :D
-leri yok ? yani ben daha bir eksi bir durumla karşılaşmadım
bu tarz yorumlar gördüm kasıyor gibi falan sence nerden almalıyım telefonu veya sen nerden aldın?

Ekli dosyalar

• dsdsdssdsdsdsd.png
    dsdsdssdsdsdsd.png
    17 KB · Görüntüleme: 100

xWhozz

Doçent
Reaksiyon puanı
346
Bende kasmıyor ses tuşuda sert değil yankı yok
Ben trendyoldan aldım.
Benimki kasmıyor.
Guncellemeden öncedir güncelleme sonrası kasma felan kalmadı

Ambell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Öncellikle telefon da kasma vb. birşey ile karşılaştınız mı ben 4gb lık modelini bugünlerde almayı planlıyorum da?

beko46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Öncellikle telefon da kasma vb. birşey ile karşılaştınız mı ben 4gb lık modelini bugünlerde almayı planlıyorum da?
Bende 8gb lığı var. 0 kasma şarj konusunda üstüne tanımam. Hızlı şarjda telefon ısınıyor ama bu normal çıkardığın an soğuyor. Telefon hızlı antutu yaptım 28k aldı kesinlikle öneririrm. İlk başta kamerasını sevmedim ama bazı ayarlar sonucu kamerasıda cidden muhteşem.

Ambell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bende 8gb lığı var. 0 kasma şarj konusunda üstüne tanımam. Hızlı şarjda telefon ısınıyor ama bu normal çıkardığın an soğuyor. Telefon hızlı antutu yaptım 28k aldı kesinlikle öneririrm. İlk başta kamerasını sevmedim ama bazı ayarlar sonucu kamerasıda cidden muhteşem.
HepsiBurada sitesinden satıcı Hespiburada olan 2500 tl lik yerden almayı planlıyorum sizce bir sıkıntı çıkar mı ?

beko46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
HepsiBurada sitesinden satıcı Hespiburada olan 2500 tl lik yerden almayı planlıyorum sizce bir sıkıntı çıkar mı
Çıkmıcağına emin olabilirsiniz. Ama telefonda bozukluk olabilir. Ama ihtimali az orjinal telefonu yollarlar. Hepsiburada satıcısı güvenilirdir.

Ambell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Çıkmıcağına emin olabilirsiniz. Ama telefonda bozukluk olabilir. Ama ihtimali az orjinal telefonu yollarlar. Hepsiburada satıcısı güvenilirdir.
Telefonda bozukluk olursa iade etme şansım yok mu ?

beko46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bunu yazarken telefonun 2550tl olduğunu gördüm sanırsam hızlı davranmam gerek 3k lara çıkmadan 2-3 gün içerisinde umarım alırım :)
Bende aynısını düşünerek erken aldım malum dolae yükseldikçe artıyor.

Ambell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bende aynısını düşünerek erken aldım malum dolae yükseldikçe artıyor.
Birşey daha sormam gerekiyor telefon geldiğinde güncelleme yapılmış bir şekilde mi geliyor yoksa güncellemeyi sonra mı yapıyoruz .