Realme 6 Gece Modu

Bu konuyu okuyanlar

beko46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar öncedende bir konu açmıştım telefon yeni. YouTube da gördüğüm realme 6 gece modu ile çekilen resimler cidden karanlığı muhteşem yapıyor realme 6 serisi kullanan ve uzman bölümünde nasıp gece modu çekebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Kamerada daha fazla bölümünde uzman modu var.
Screenshot_2020-10-20-01-56-17-29.jpg

Uzman moduna girdikten sonra bazı ayarlamalar yapılabiliyor.
Youtube'daki videolar yardımcı olacaktır.

beko46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ekli dosyayı görüntüle 120277
Baktım zaten türkçe yokda ordaki ayarları yaptım ama gece modunda böyle bekletiyoya onuda yapıyolar ben onu bulamadım uzman modunda gece modunu çalıştırıuolarç
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 120277

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-10-20-02-03-46-00.jpg
    Screenshot_2020-10-20-02-03-46-00.jpg
    12.5 KB · Görüntüleme: 79

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Uzman modunda gece modu diye bişey olmaz her şey manueldir, iso değerini çok düşük yapıp pozlama süresini uzun yaparsanız (shutter speed) bahsettiğiniz gibi bir sonuç alırsınız.

beko46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Uzman modunda gece modu diye bişey olmaz her şey manueldir, iso değerini çok düşük yapıp pozlama süresini uzun yaparsanız (shutter speed) bahsettiğiniz gibi bir sonuç alırsınız.
Pozlama süresini nerden ayarlayabilirim. Sadece sayaçı bulabildim.

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Baktım zaten türkçe yokda ordaki ayarları yaptım ama gece modunda böyle bekletiyoya onuda yapıyolar ben onu bulamadım uzman modunda gece modunu çalıştırıuolarç
Mesaj otomatik birleştirildi:
Burada ss paylaşmışsınız S harfi ile gösterilen = shutter speed zaten, ISO yazan da ISO , gece çekiminde güzel sonuç almak için kamerayı sabitleyin S süresini uzatın isoyu çok çok düşürün en düşük olabilir. Telefonu sabitleyebiliyorsaniz S , 30saniye ve üstü güzel olur. Elle en fazla 1 saniye titretmeden tutabilirsiniz. S uzunken titredikce bulanik çıkacaktir

beko46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Burada ss paylaşmışsınız S harfi ile gösterilen = shutter speed zaten, ISO yazan da ISO , gece çekiminde güzel sonuç almak için kamerayı sabitleyin S süresini uzatın isoyu çok çok düşürün en düşük olabilir. Telefonu sabitleyebiliyorsaniz S , 30saniye ve üstü güzel olur. Elle en fazla 1 saniye titretmeden tutabilirsiniz. S uzunken titredikce bulanik çıkacaktir
Cidden teşekkürler