Yardım Rdr2 save editor silmek bilgisayarımdaki çoğu dosyayı sildi.

Bu konuyu okuyanlar

robbstark59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Red dead redemption 2 için save editor indirmiştim program çalışmayınca uninstall dosyasını kullanıp sildim. 250-300 gb verimi sildi, sistem geri yükleme yaptım 12 saat öncesine çok az bir kısmı geri geldi. Silinenlerin tamamını veya çoğunu kurtarmak için ne yapabilirim?

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Şimdilik bilgisayarı kullanıp çok dosya yazıp silmemeye çalışın. Veriyi kurtarma ihtimalinizi düşürür.
Recuva, GetDataBack, EaseUS, R-Studio gibi bir program işinizi görür. Dilediğinizi kullanabilirsiniz.

robbstark59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Recuva ile 2-3 videomu kurtardım ama hiçbiri açılmıyor

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Diğer programları deneyin, harddisk mi kullanıyorsunuz?

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Bununla bir deneyin, Ssdde Trim açıksa maalesef kurtarmak çok zor. Son çözüm internetten 5 6 tane daha güvenilir program deneyin. Eğer hiçbir programla olmuyorsa bir veri kurtarma firmasıyla görüşebilirsiniz. Onlar kurtarıp kurtamayacaklarına bakarlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca kullandığınız save editor programını atabilir misiniz?

robbstark59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hocam nasıl atayım size link olarak mı? Yoksa rar dosyası olarak indirmiştim ben size nerden yollayabilirim

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Save editorun adı, sürümü yeterli. Bu eksik uninstall dosyalarından kaynaklanıyor problem. Uninstall tek başına C'de duruyorsa mesela algoritmasına uygun olarak tüm C'yi siliyor. Normalde dosyaların adını vs kontrol etmesi lazım ama işte.

robbstark59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

XB36Hazard red dead redemption 2 save editor indirdiğim program hocam

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
İndirdim baktım yalnızca launcher var. Bir ihtimal uninstall dosyasından vs. bilgi edinmek mantıklı geldi ama zaten aşağı yukarı hepsi aynı mantıkla çalışıyor.
Sizin yerinizde olsam bulabildiğim 5 6 programı denerdim. Sonuç çıkmazsa veri kurtarma merkeziyle görüşürdüm.

Ayrıca sitelerinde iletişim kısmı var. Uninstall dosyanız bir hata sonucu verilerimi sildi, düzeltin diyebilirsiniz. En azından başka insanlar zarar görmez.

Ayrıca konuyu farklı forumlara/sitelere de açabilirsiniz. Fikir edinmek açısından.

robbstark59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam programlar malesef videolarımı kurtarmıyor dediğiniz tüm programları deneyeceğim ama pek umudum kalmadı