RDR 2 mi, Cyberpunk 2077 mi? Kaç FPS alırım?

Bu konuyu okuyanlar

wittroc

The King of the Woodland Realm
Yönetici
Moderatör
Özel başlık
Haters gonna hate
Her ne kadar ikisi de farklı tarz ve formatta oyunlar olsa da hangisi daha keyifli oynanır? RPG ilgimi çekse de Cyberpunk'ta kararlar gidişatı etkilemediğinden pek önemi kalmadı. Sizce hangisini almalıyım?

Sistem:
İşlemci:AMD Ryzen 5 4600H
Ekran kartı:1650Ti
Bellek (RAM):8 GB

Ram_kafasi

Profesör
Özel başlık
GNU or NOT'a selam.
Her ne kadar ikisi de farklı tarz ve formatta oyunlar olsa da hangisi daha keyifli oynanır? RPG ilgimi çekse de Cyberpunk'ta kararlar gidişatı etkilemediğinden pek önemi kalmadı. Sizce hangisini almalıyım?

Sistem:
RDR2'yi tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır,Cyberpunk'a göre daha iyi bir performans alabilirsiniz.

Özel başlık
Mahsun Man
Bende olsam RDR2 alırdım. Çünkü; eski zamanda geçen oyunları daha çok seviyorum. Modern zamanda geçen şeylerden zaten sıkıldım, siberpuk 😅 kalsın. Hayal gücüyle yapılmış ve gelecek şeylerini hiç sevmiyorum.

wittroc

The King of the Woodland Realm
Yönetici
Moderatör
Özel başlık
Haters gonna hate
Hangi oyunda kaç FPS aldığımızı gösteren bir site vardı. Bilen varsa yazarsa çok iyi olur.

Sibraius

Rektör
Özel başlık
J.Fla

Sistem:
Bence RDR2
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi oyunda kaç FPS aldığımızı gösteren bir site vardı. Bilen varsa yazarsa çok iyi olur.

O site doğru göstermiyor.

SDN Son Haberler

Son mesajlar