rchive

Bu konuyu okuyanlar

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289
rchive bana çooooooooookk yardımcı oldu ona çok ama çoook teşekkür ediyorum en iyi shıft delete net üyelerinden biri ona çok teşekkürler tekrardan teşekkür yetmez onu takip edim çok iyi birisi sıkılmadan bana yardımcı oldu tam 11 gün bana yardım etti çok iyi birisibana yardımcı olduğun için tekrar ama tekrar teşekkürler

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Asıl ben teşekkür ederim :) Bana da biraz pratik oldu :D Önce @EFI Shell, sonra ben, sonra da @Görkem Say elinden geldiğince yardım oluyor :)

Edit: Laptop tavsiyelerinde beni etiketleyebilirsiniz :) Nadir de olsa masaüstü sistem topluyorum.

Sistem toplamamı isteyenleri konuma bekliyorum:

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Fair The Ban V2.0 :)
Silinen verileri kurtarmak için rehber yaptım :) Çoğu kişinin işine yarayacağını düşünüyorum, saatlerce deneme yaptıktan sonra hataları düzenledim.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Gerek yok sağol :D utanırıım
Nixc0r beni çooooooooookk güldürdü ona çok ama çoook teşekkür ediyorum en iyi shıft delete net üyelerinden biri ona çok teşekkürler tekrardan teşekkür yetmez onu takip edim çok iyi birisi sıkılmadan beni güldürdü tam 11 gün karnıma ağrı girdi çok komik birisi 11 günlük hastane molası için tekrar ama tekrar teşekkürler

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,309
Nixc0r beni çooooooooookk güldürdü ona çok ama çoook teşekkür ediyorum en iyi shıft delete net üyelerinden biri ona çok teşekkürler tekrardan teşekkür yetmez onu takip edim çok iyi birisi sıkılmadan beni güldürdü tam 11 gün karnıma ağrı girdi çok komik birisi 11 günlük hastane molası için tekrar ama tekrar teşekkürler
Sesli güldürdün :D

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Biri de benim için açmadı böle bir konu
Senin de mesaj sayının 3,25 katı reaksiyonun var :) Benim açtığım konulara bakarsan neden övüldüğümü anlarsın.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,309
Senin de mesaj sayının 3,25 katı reaksiyonun var :) Benim açtığım konulara bakarsan neden övüldüğümü anlarsın.

Eveet :D

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829

Benim konular denk gelmiyor ki