Razer opus amerikadan satın alma

Bu konuyu okuyanlar

SharpScorpion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar son zamanlarda kablosuz kaliteli bir kulaklık arıyordum Razer opus adlı kulaklığın Razerın kendi sitesinde 150dolardan 120 dolara düştüğünü gördüm ancak razer türkiyeye gönderim yapmıyor.Benim amerikada yaşıyan bir kaç tanıdığım var onlardan birinin adresine alım yapsam ve o kişi amerikadan kargo şirketiyle türkiyeye gönderim yapabilirmi.(Türkiyede kulaklığın fiyatı 2000 tl civarında). Bu konuda bilgisi olan varsa yardım edebilirse sevinirim.

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
Arkadaşlar son zamanlarda kablosuz kaliteli bir kulaklık arıyordum Razer opus adlı kulaklığın Razerın kendi sitesinde 150dolardan 120 dolara düştüğünü gördüm ancak razer türkiyeye gönderim yapmıyor.Benim amerikada yaşıyan bir kaç tanıdığım var onlardan birinin adresine alım yapsam ve o kişi amerikadan kargo şirketiyle türkiyeye gönderim yapabilirmi.(Türkiyede kulaklığın fiyatı 2000 tl civarında). Bu konuda bilgisi olan varsa yardım edebilirse sevinirim.
kargo fiyatı pahalı olur ve gümrük sıkıntısı olabilir

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
Peki razerın amerika internet sitesinden birşey alırken ödemesi hakkında, amerika konumlu bir karta sahip olmak mı gerekiyor yoksa bir iş bankası kartıyla da ödeme yapılabilirmi bu konuda bir bilginiz varmı
amerika konumlu karta gerek olmaması lazım.

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759
Bütçe ne kadar bu arada daha güzel modeller olabileceğini düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada söyliyim THX kulaklık kullanıyorum bende Tournament V2 bazen sıkıntı yaşayabiliyorum buga giriyor vs.

SharpScorpion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bütçe ne kadar bu arada daha güzel modeller olabileceğini düşünüyorum.

Bu arada söyliyim THX kulaklık kullanıyorum bende Tournament V2 bazen sıkıntı yaşayabiliyorum buga giriyor vs.
1000-1500 arası indirime girmişken alım dedim çünkü bu fiyatlara anc teknolojili kuaklık bulmak zor.

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759
1000-1500 arası indirime girmişken alım dedim çünkü bu fiyatlara anc teknolojili kuaklık bulmak zor.
Yani haklısınız o fiyata alınacak en iyi kulaklık o dur diye düşünüyorum.

HyperX Cloud Flight'da iyi olduğunu düşünüyorum.