Razer Kraken Tournament Edition

Bu konuyu okuyanlar

yigitalp19

Asistan
Reaksiyon puanı
20
RAZER Kraken Tournament Oyuncu Kulaklığı Yeşil bu kulaklığı görüp beğendim. Bir Razer hayranı olduğum için almayı düşündüm ama 1000 TL çok pahalı bir fiyat. Kalitesi iyi midir başka yerlerden almaya çalışacağaım. Başka bir marka ne olabilir ses kalitesi çok iyi RGB gibi Rampage vs oyunculara öncelik veren markalardan. Max 900 falan 1000'de olabilir ama kalitesi iyi.

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
Kendim kullanıyorum pubg mobile oynarken.Çok iyi ses veriyor.Kaliteli neredyse yayıncıların yarısı bunu kullanıyor.Ben çok memnunum ama ben 700 tl ye almıştım

yigitalp19

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Kendim kullanıyorum pubg mobile oynarken.Çok iyi ses veriyor.Kaliteli neredyse yayıncıların yarısı bunu kullanıyor.Ben çok memnunum ama ben 700 tl ye almıştım
Nereden aldınız acaba? Ben de almayı düşüneceğim o zaman saolun. Peki bildiğiniz Razer'ın daha iyi kulaklığı var mı ya da bilen var mı? Başka ne alabilirim ya da bu iyi olur mu CSGO R6 gibi oyunlar oynuyorum.

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
B
Nereden aldınız acaba? Ben de almayı düşüneceğim o zaman saolun. Peki bildiğiniz Razer'ın daha iyi kulaklığı var mı ya da bilen var mı? Başka ne alabilirim ya da bu iyi olur mu CSGO R6 gibi oyunlar oynuyorum.
Ben hepsi buradadan almıştım.Gerçekten iyi ses veriyor.Mezarcı gibi youtuberlarda kullanıyor.Ben beğendim 1000 tl ye değer

yigitalp19

Asistan
Reaksiyon puanı
20
B

Ben hepsi buradadan almıştım.Gerçekten iyi ses veriyor.Mezarcı gibi youtuberlarda kullanıyor.Ben beğendim 1000 tl ye değer
Bir de pro v2 diye bir model var o nasıl Tournament Edition ile karşılaştırıldığında? Bilen varsa yazabilir mi?

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
Bir de pro v2 diye bir model var o nasıl Tournament Edition ile karşılaştırıldığında? Bilen varsa yazabilir mi?
O kulaklığın linkini atarmısınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kraken tournament editon daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Razer Kraken Tournament Edition neden Razer Kraken Pro V2' den daha iyi?
  • Pasif gürültü azaltıcısına sahiptir

?
  • Sökülebilir kablosu vardır

?
  • L şeklinde fişi vardır

?
  • Dolaşmayan kablosu vardır

?
  • Sesli komut özelliği vardır
Razer Kraken Pro V2 neden Razer Kraken Tournament Edition' den daha iyi?
  • 9dB/mW daha yüksek ses basınç seviyesi

?
    118dB/mWvs109dB/mW
  • 4dBV/Pa daha yüksek mikrofon hassasiyeti

?
    -38dBV/Pavs-42dBV/Pa
  • Arkası açık tasarıma sahiptir

?
  • Seyahat çantası dahil

?
Yani kraken tournament daha iyi