Razer Kraken Tournament Edition İçin Synapse Ayarları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Froseth

Profesör
İlk defa Razer ürünü kullanıyorum sizce hangi ayarları yapmalıyım? Şuan kullandığım ayarları ekledim ve şarkı dinlerken thx özelliğini açmalımıyım?

Ekli dosyalar

utkuversus

Rektör
Onursal Üye
Şarkı dinlerken THX'i kapat. Ekolayzerde ben hazır verilen music seçeneğini kullanıyorum. Kontrolcü üzerinden de bass seviyesini ayarlayabilirsin.

Thx olayını fazla anlayamadım thx olayını tam kullanmak için surround sound kullanmamız gerekiyormu?
Açtığınız program/oyun mixer kısmında gözüküyor ordan ses kasmalık oyun ise surround yapacaksınız ardından oyuna girmeniz yeterli thx çalışması için. Çok fazla müzik zevkinin yoksa oyun modunda kullabilirsiniz sürekli bass ayarını açıp kapatmanız yeterli.

Froseth

Profesör
Açtığınız program/oyun mixer kısmında gözüküyor ordan ses kasmalık oyun ise surround yapacaksınız ardından oyuna girmeniz yeterli thx çalışması için. Çok fazla müzik zevkinin yoksa oyun modunda kullabilirsiniz sürekli bass ayarını açıp kapatmanız yeterli.
Müzik dinlerkende oyun oynarkende oyun modunda kullanıyorum ne farkları var ben anlayamadım?

programınız çalışmıyor. aygıt yöneticise girin yukardan görünüm penceresinden gizli aygıtları göster diyin ardından alt tarafdan başında ses olan 2 sekmeyide açın ve hepsini kaldırın yazılımı olanlarıda kaldırın ardından synapse programımı yeniden kurun.

Todasangel

Üyecik
Konu epey eskide kalmış ama ben kulaklığı yeni aldım henüz 😀 bende razer kraken tournament edition aldım. Beklediğimi bulamadım yada ayarları beceremiyorum. Ses rahatsız ediyor. Pubg mobile emülatör ile oynarken oyunda ses kasıyorum ama takım arkadaşlarının sesi aşırı boğuk derinden ve basslı geliyor. Bi çok ayarını kurcaladım ama çözemedim. Ne yapmalı buna

Froseth

Profesör
Konu epey eskide kalmış ama ben kulaklığı yeni aldım henüz 😀 bende razer kraken tournament edition aldım. Beklediğimi bulamadım yada ayarları beceremiyorum. Ses rahatsız ediyor. Pubg mobile emülatör ile oynarken oyunda ses kasıyorum ama takım arkadaşlarının sesi aşırı boğuk derinden ve basslı geliyor. Bi çok ayarını kurcaladım ama çözemedim. Ne yapmalı buna
THX açık olunca sesler öyle geliyor. THX açık mı?

Todasangel

Üyecik
Son düzenleme:

Todasangel

Üyecik
O zaman gelen sesleri temizleme var o açıktır tahminen mikrofon yerinde değil bu ayar.
Dediğiniz ayar voice clarity sanırım. Onuda kurcaladım. Kurcalaıkça can sıkmaya başladı. Konuşmaların rahatsız etmesi bi yana dursun, karşıdakinin ne dediği anlaşılmıyor bile. Eski 20 liralık kulaklığım bundan net ses veriyordu.

Froseth

Profesör
Dediğiniz ayar voice clarity sanırım. Onuda kurcaladım. Kurcalaıkça can sıkmaya başladı. Konuşmaların rahatsız etmesi bi yana dursun, karşıdakinin ne dediği anlaşılmıyor bile. Eski 20 liralık kulaklığım bundan net ses veriyordu.
Yürütme cihazı olarak bende THX Spatial- Synapse seçince bendede öyle ses veriyordu Chat'i seçince düzeldi.
1582223723112.png

stat counter