Razer Blackwidow Elite vs Steel Series Apex 7

Arctech

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Selamlar,iyi forumlar bu iki klavye arasında kaldım,razer'ın tuş basma hissiyatını apex'de de aynı şekilde hissedebilirmiyim bilmiyorum,razer'ı razer yapan green switch'i ve tuş basma hissiyatları,şu anda steelseries apex 7'yi trendyol ve hepsiburada da(sadece trendyol ve hepsiburada kullanıyorum) sadece red switch versiyonunu satıyorlar,ve red switch'te de tuş basım hissiyatı zayıf diye biliyorum,çok zor bir ihtimal belki zorlayarak apex pro alabilirim ama çok zorlamam gerek.Asıl sorum sizce 400 lira daha verip apex 7 almak mantıklımı klavyede en önemli şeylerden biri bana göre tuş hissiyatı razer'ı bu yüzden alıcaktım,apex'e de bakayım dedim.Razer'da 80 milyon tuş ömrü var steelseries da 50 milyon.Corsair'ı lütfen önermeyin daha iyi olduğunu biliyorum ama bana hitap etmiyor zevkler ve renkler tartışılmaz diyorum :D.Lütfen cevap yazarken sadece steel series yazıp geçmeyin neden razer veya steelseries dediğinizi söylerseniz çok mutlu olurum.Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,193
Az önce AdeksStore üzerinden BlackWidow Elite Sipariş ettim. Nedeni RED Switch klavyemde tam da sizin dediğiniz hissiyat sorununu yaşamam. Apex 7 fazla para, gerek yok bence o kadar vermeye.

Arctech

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Az önce AdeksStore üzerinden BlackWidow Elite Sipariş ettim. Nedeni RED Switch klavyemde tam da sizin dediğiniz hissiyat sorununu yaşamam. Apex 7 fazla para, gerek yok bence o kadar vermeye.
anladım bende öyle yapacağım trendyol üzerinden adeksten sipariş vereceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama adeks'de ürünü geç gönderme,para iadesi yapmama sorunları var diyorlar,ürün size ulaşırsa sıkıntı olursa bana ulaşabilirmisiniz ?

Son düzenleme: