Razador Strong RHD-01 marka kulaklık alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

cobodox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar internette dolaşırken Razador Strong RHD-01 marka bir kulaklık buldum sizce nasıl bir kulaklık bilgisi olan veya kullanan biri varsa yorumlara görüşlerinizi bekliyorum

kulaklık linki: tıkla

cobodox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güzel duruyor ama kullanmadım.
Aşırı ilgimi çekti çünkü piyasada bu özelliklere ve donanıma sahip kulaklık 200 tl altında neredeyse hiç yok İnceleme videosunu youtube üzerinden izledim değerlendirmelerde ise kaydadeğer bir kötü yorum bulamadım

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Bence alma kulak pedleri bu tarz kulaklıklar çok ağrı yapıyor 2 saatten fazla kullanılmaz

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Kulaklık serbest bırakıldığında pedleri birbirine ne kadar yakın duruyor, ürün fotoğrafına bakınca anlıyorsun zaten kafana ne kadar baskı yapacağını. Bir de logitech, corsair kulaklıklara bak nasıl birbirinden ayrı duruyor o kısım

edit: imla

cobodox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kulaklık serbest bırakıldığında pedleri birbirine ne kadar yakın duruyor, ürün fotoğrafına bakınca anlıyorsun zaten kafana ne kadar baskı yapacağını. Bir de logitech, corsair kulaklıklara bak nasıl birbirinden ayrı duruyor o kısım

edit: imla
Anladım ancak bu fiyata inanılmaz fazla özellik barındırıyor sizin bir öneriniz var mıdır 200 tl bandına kadar

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Anladım ancak bu fiyata inanılmaz fazla özellik barındırıyor sizin bir öneriniz var mıdır 200 tl bandına kadar
yok maalesef o fiyattaki kulaklıklar ancak kısa süreli konfor sunar hoşunuza gideni alın o halde içinizde kalmasın

cobodox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok maalesef o fiyattaki kulaklıklar ancak kısa süreli konfor sunar hoşunuza gideni alın o halde içinizde kalmasın
Malum dolar ve euro kuru bizleri bu tür uygun fiyatı ürünlere yöneltti verdiğiniz bilgiler için teşekkürler