Rapidshareden yeni yılda hediye sıcak!

Bu konuyu okuyanlar

PcMaKeR

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Rapidshare yine önceki yılbaşı gecesi olduğu gibi bu sene yeni yılda premium dağıtacak. Haber sıcak buraya hemen ekledim. Elimden geldiğince bildiğim kadarıya Türkçe'ye çevirdim. Birçok arkadaşımızın bu fırsattan yararlanmasını istedim Eğer 3333 puanınız varsa bu fırsatı kaçırmayın

HABER
http://rapidshare.com/news.html

TÜRKÇE
her yıl rapid puanımızı bizim haberlerimizi sırayla takip eden dikkatli okuyucularımız için özel olarak hazırlarız. 2009'un ilk saati esnasında (Avrupa merkezi saati demek istemiş) ,sen yeni bir 30 günlük premium hesabı yada bir 30 günlük hesabı uzatmak istediğinde 3333 pointle döndürebilirsin.

2009 başka ne getirecek?
Tabiki tüm müşterilerimizin kutsal parası için maceramız devam edecek.Biz en büyük internet üzerinde depolama sağlayıcı olmak için meydan okuma olarak bizim müşterilerimizin dilekleriniz anlamak ve yerine getirmeyide ön görürüz.Bunu acele ettirmeden titizlikle yaparız.Adım adım gelecek yılda amacımıza yaklaşacağımızdan eminiz.İlk olarak daha çok insan bizim altyazpımızı yükseteceğimiz olan rapidshareyi kullanır. Öyle ilk çeyrekte olduğu gibi bizim internet bağlantımız 500 Gigabit'i aşacak. Üstelik premium zone (premium hesap) tekrar tasarlanacak.Senin dosyalarının, çok daha kolay ve daha rahat olacak olduğu Administrating, ve sen, öyle senin yerel sabit diskinde farklı dosyalarda senin dosyalarını sadece düzenleyebileceksin.Buna ek olarak, birçok süreç, yeni tam olarak dokümanlı bir API'e değiştirilir, Senin için bu farketmeyecek. Ama sen bir proğramcı olursan bu senin için yüksek ölçüde ilginç olabilirdi.Upload ve download manageri (yöneticisi) daha fazla seçenik sunacak.Sabırsızlıkla yeni bir yılı bekleriz ve senin için en iyi rapidshareyi sunmayı umarız.[

qontak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çeviri için teşekkürler bende konu açtım da pek rapid kullanan yok anlaşılan :) 10 dakika kaldı :)

oguzkahn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bişey soracam bende premium var bitmesine 20 gün kaldı eğer bunu yaparsam 50 gün mü olacak yoksa sürenin bitmiş olması mı gerekiyo

efekan258

Asistan
Reaksiyon puanı
1
premiumunuzda 3333 puan varsa uzat diyip 50gün yapabiliosunuz..