Rapidshare Premium için en iyi indirme yöneticisi hangisi ?

soncu

Üyecik
flashget kullanıyoruma ama yakın zamanda şu sorunu yaşamaya başladım:
10 koldan indirmesini istiyorum, ona göre ayarlıyoruma ama nasıl oluyorsa inmeye başlayınca hemen birden 1'e düşüyor. Sadece jet 1 kolundan iniyor, diğer jet 2-jet 10 kollarında günlük bölümüne baktığımda site devam -etmyeyi desteklemiyor, user cancel cancel at .. gibi bişeyler yazıyor.
Daha önce böyle bişey olmuyordu, flashgetin 1.96v sini kullanıyorum.
Bu konuda bilgisi olan lütfen yardım etsin.

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Her zaman için Flashget ;)

Bu arada sen 10 koldan indir dedikten sonra kaydediyor musun bu durumu? Yani Save as default diye bir seçenek var, ona da tıklamalısın ki, sonraki indirme işlemlerinde bu ayar hatırlansın.

soncu dedi ki:
flashget kullanıyoruma ama yakın zamanda şu sorunu yaşamaya başladım:
10 koldan indirmesini istiyorum, ona göre ayarlıyoruma ama nasıl oluyorsa inmeye başlayınca hemen birden 1'e düşüyor. Sadece jet 1 kolundan iniyor, diğer jet 2-jet 10 kollarında günlük bölümüne baktığımda site devam -etmyeyi desteklemiyor, user cancel cancel at .. gibi bişeyler yazıyor.
Daha önce böyle bişey olmuyordu, flashgetin 1.96v sini kullanıyorum.
Bu konuda bilgisi olan lütfen yardım etsin.

muratcanberber

Profesör
IDM yi çözdüm sayılır. kayıtlı versiyonunu kullanıyorum. Hız olarak gerçekten iyi. Fazlasıyla iyi. Çok fazla hızlı indiren programlar gibi dosyaları bozmuyor. Bozulan dosyalar ise atıyorum 60 part indirmişsem mesela bir oyun ondan 2-3 part bozuk çıkıyor.

İndirken toplam veriyi 5 e bölüyor ve hata durumunda beşe böldüğünden sorunsuz inen bölümleri tekrar indirmiyor. aynen devam ediyor ve bu güzel bir özellik.

Rapidshare kotamın geçtiğini görmedim idm kullandığım bu süreçte ve afedersiniz haywan gibi de sömürüyorum . Flahget kullandığımdan en az bir 5-6 kat daha fazla download yapıyorum ve kota aşımı yok.

Not: Ön sayfalara tekrar baktım bir yanlış anlaşılma olmuş 150 gb konusunda.Flashgetin hem ttnetin hem rapidin kotasına fazla yansıtmasından kaynaklanıyor. Sınırsız benim adsl . İdm. ayın 20 si ve 90 gb ulaştım.

Gerçekten özellikle toplu dosyalar indirmek isteyenler için idm çok iyi . O kadar hızlı indiriyorki acaba şimdi ne indirsem diye forumlarda rapid linkleri arıyorsunuz :D

Bence idm kullanın rahat edin :D

O

redgreen

Üyecik
Bende idm kullanıyorum gerçekten rapidshare üyeliğiniz ile sorunsuz çalışıyor. Lakin şöyle bir durum var ki indirme sınırını idm ile belirleyemiyorsunuz. Her indirmede 2 MBit bağlantı ile 240 KBit/S ile rahatlıkla indirme yapabilyorsunuz. Bu sırada ise ne internet sayfası açabiliyorsunuz, ne de msn,skype v.b instant programlar.

muratcanberber

Profesör
Ben http://www.rapidpremiumtr.com/ adresinden aldım. Türkiye Resmi Rapishare Premium Satış Sitesi. Fiyatları inceleyebilirsiniz.

Hizmetleri çok iyi. Herhangi bir soruda en geç 24 saat içinde yanıtlıyorlar. 1 ay aldım bitince 3 ay uzatma aldım şimdi 1 aylık bedava puanım oldu.

Hizmetleri iyi. kredi kartı değil posta çeki ile gönderdim. 1 ytl posta ücreti alıyorlar Türkiye'den her yerden aynı ücret. Alıcaksanız oradan alın derim.

@REDGREEN

İndirme sınırı belirleyebiliryorsun. Ben kullanma gereği duymadım 1024 bağlantı ama yinede siteler msn falan açılıyor Allah'a şükür.

Yinede limitli istersen indirmeleri speed limiter var ordan onu açıp setting's Ten miktarı belirleyebiliyoruz.

akif87

Asistan
Flashget favorimdi her zmaan hız ayarlaması filan yapabiliyordum hatta kullanıcı şifrem filan kayıtlı idi ama son indirmemde ne indirisem indireyim yuzde 90 veya 94 gibi yerlerde dosya inmesi duruyor rapidden veya farklı bir yerden indirmek farketmiyordu.bende sildim.orbiti yukledim

orbitte ise direk linkleri atıp yuklemeye baslatamıyorum illa ie den girip giriş yapıp ondan sonra baslatmam lazım.

yuureii

Profesör
Bugüne kadar çoğu indirme yöneticisini kullandım.
En kolay ve sorunsuz kullanımı Flashget sunuyor. Yalnız aynı anda birden fazla dosya indirirseniz kotayı daha çabuk dolduruyor. Zaten Rapidshare de aynı şeyi belirtiyor.

Zealot

Üyecik
Sınırsız ADSL kullanıyorum. Buraya kadar okuduklarıma bakarsam, sınırsız kullanıcılar için FlashGet veya IDM farketmiyor gibi gözüküyor.