Rapidshare Limitsiz Dosya İndirme

Gmail

Üyecik
Sitenin Kullanımı:

İndirmek İstediğiniz Dosyayı "İndirmek İstediğiniz Dosya:" adlı kutuya yazın.Daha sonra "İndirmeye Başla" ya tıklayın.Dosya önce sitenin serverine inecek.Dosya indikten sonra size sitenin serverinden tam link verecek.O linke tıklayarak dosyanızı indirebilirsiniz.

Sitenin Çalışma Mantığı:

Site rapidshare premium tabanlı çalışmaktadır.Hiç bir ücret talip edilmez.

Site: www.xoops.info.tc/rapidshare

Gmail

Üyecik
Saner bey verdiği hata nedir?Çalışmaması için hiçbir sebep yok. "Server Files" İsimli Butona Tıklayın,Orada diğer kullanıcıların indirmeyi başardığı dosyalar listeleniyor.Bende arada bir test ediyorum sorun vermiyor.

Buyrun size ekran görüntüsü,çatır çatır çalışıyor

snra

Profesör
Denediğim dosyanın boyutu çok büyüktü, şimdi küçük bi dosyayı denedim oldu. Demek ki beklemek gerekiyormuş biraz. Teşekkürler, 10 numara bi hizmet olmuş.

duke09

Üyecik
sanırım site kendisine ait bir premium üyeliği kullanıyor. Dolayısıyla yüksek boyuttaki dosyaları filtreliyor. Maksimum dosya boyutunun ne kadar olduğunu çözemedim :S fazla büyük olacağını zannetmiyorm

nacar

Üyecik
Güzel bir hizmet, site sahibini tebrik ederim.

Şunu belirtmeden de geçemeyeceğim : Reklam diye neden çıplak karıları koyarlar anlamıyorum, başka reklam mı yok ? Google Adsense koysa daha faydalı olurdu.

Gmail

Üyecik
Evet,Sitenin Kendisine Ait Premium Veritabanı Mevcut.

Reklam Mevzusuna Gelince,O tür Sitelerde İçerik Olmaz O yüzden Adsense,Reklamstore vb. Hizmetleri Kullanmak Sakıncalıdır.Ordaki Reklamlar Ringofon'a Aittir :)

Elixir

Üyecik
İşe Yaramaz.. Biri: Rapit şifresini giri: Normal Giriş yapmış olduğu normal ana sayfasını Verse hepsinden daha iyi olur :D

amisos61

Üyecik
rapid de ne var böyle illa oraya yükleyeceksiniz. dosya indirirsin bir daha indiremezsiniz bir süre geçmeden, daha uygun siteler var oralara yükleseniz yani.

mozasur

Asistan
arkadaşlar türklerin kendi yapımı siteler mevcut rapide hala dosya yükleniyor anlamıyorum ücretsiz türk yapımı siteler mevcut şuan isimleri aklıma gelmiyor

tuskilidi

Profesör
Burada verildiği ilk iki günde 7 link indirdim. En güzelide 7 linki verdikten sonra dosyaları flasgetten indirmekti. Güzel bişeydi. Ama işe doyamadık kendisine, zamansız ayrıldı aramızdan.