Rap Mahal Birlikte Güzel Konser Serisi Rapseverlerle Buluşuyor

Bu konuyu okuyanlar

Mustafa Deliktaş

Profesör
Emektar
Katılım
9 Ağustos 2015
Mesajlar
3,288
Reaksiyon puanı
2,300
Puanları
113
ED168BC1-2274-4DDB-BC5B-7215293A2A79-317-0000000E333065A9.jpeg
İstanbul, Eskişehir, İzmir, Ankara ve Bursa’da rapseverlerin huzuruna çıkacak olan "Rap Mahal Birlikte Güzel" konser serisinde rap müziğinin yükselen isimlerinden Allame, Kamufle, Tahribad-ı İsyan ve DJ Hırs sahne alacak. 12-24 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek Rap Mahal konser serisine her ilde konuk sanatçılar da eşlik edecek.

"Bavul, Psişik" gibi parçalarla adından söz ettiren Allame, son dönemde çıkardığı "Sorunumuz var" adlı şarkısının yanı sıra yaptığı mix editlerle de dinleyicinin huzuruna çıkan Kamufle, mahalle arkadaşlıklarını müziğe dönüştüren Slang, Zen-G ve VZ tarafından kurulan Tahribad-ı İsyan, uzun yıllardır canlı performans konserlerinde hazırladığı setlerle pikabın başında yer alan DJ Hırs, Rap Mahal’de yer alacak sanatçılardan sadece bir kısmı...

Rap Mahal’in İzmir’de rapseverlere bir de sürprizi olacak. Türkçe Rap müziğinin en önemli isimlerinden Ceza, seri kapsamında İzmir konserinde sahne alacak. Serinin sadece İzmir ayağında yer alacak Ceza, DJ performansıyla en sevilen şarkılarını İzmirli sevenleri karşısında gerçekleştirecek.

5 şehirde sahne alacak Allame, Kamufle, Tahribad-ı İsyan ve DJ Hırs ile birlikte her bölgenin kendi konuğu olacak. Ağabeyi Ceza sayesinde rap müzikle çok küçük yaşlarda tanışan Ayben İstanbul’da, sahne performanslarıyla hızla kendilerini kanıtlayan Khontkar ve DJ Sivo yaşadıkları şehir olan İzmir’de, gerçekleştirdiği performanslarla adından söz ettiren Joker doğup büyüdüğü şehir olan Eskişehir’de, "Junkie Jumping" ve "Green Peace" gibi ortak yaptıkları şarkılar bulunan No.1 ve Xir Bursa’da, "uçamayan süper kahraman" mahlasıyla tanınan Aga B ise Ankara’da “Rap Mahal Birlikte Güzel” konser serisinde yerel konuk sanatçılar olarak boy gösterecek.

Konser Tarihleri:

12 Aralık İstanbul Dorock XL: Allame, Kamufle, Tahribad-ı İsyan, DJ Hırs (Konuk Sanatçı: Ayben)Biletix

14 Aralık İzmir Arena: Headliner; Ceza, Allame, Kamufle, Tahribad-ı İsyan, DJ Hırs (Konuk Sanatçılar: Khontkar & DJ Sivo) Biletix

19 Aralık Eskisehir Public: Allame, Kamufle, Tahribad-ı İsyan, DJ Hırs (Konuk Sanatçı: Joker)

21 Aralık Bursa Hayal Kahvesi: Allame, Kamufle, Tahribad-ı İsyan, DJ Hırs (Konuk Sanatçı: No.1 & Xir)

24 Aralık Ankara IF: Allame, Kamufle, Tahribad-ı İsyan, DJ Hırs (Konuk Sanatçı: Aga B)


Kaynak
Rap Mahal Birlikte Güzel Konser Serisi Rapseverlerle Buluşuyor!
 

Son mesajlar

Üst