Rangers - Galatasaray maçı şifresiz kanalda..

Bu konuyu okuyanlar

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Galatasaray'ın UEFA Avrupa Ligi play-off turunda 1 Ekim Perşembe günü İskoçya'nın Rangers takımı ile deplasmanda oynayacağı maçın teve2'den yayınlanacağını açıkladı.Mücadelenin hakemi Andris Treimanis olacak ve yardımcılıklarını da Haralds Gudermanis ve Aleksejs Spasjonnikovs üstlenecek.
1601408851745.png

Bu açıklamanın üzerine Galatasaray kulübünden teşekkür mesajı geldi.
1601408909684.png

Temsilcimiz Galatasaray' a başarılar diliyorum. (K:Hürriyet)

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Galatasaray'ın UEFA Avrupa Ligi play-off turunda 1 Ekim Perşembe günü İskoçya'nın Rangers takımı ile deplasmanda oynayacağı maçın teve2'den yayınlanacağını açıkladı.Mücadelenin hakemi Andris Treimanis olacak ve yardımcılıklarını da Haralds Gudermanis ve Aleksejs Spasjonnikovs üstlenecek.
Ekli dosyayı görüntüle 118082
Ekli dosyayı görüntüle 118083

Gs ın işi çok zor.Belhanda ve Feghouli gibi çöplerin yer aldığı orta saha Fb karşısında bir varlık gösteremedi.Rangers karşısındada bu çöplerle GS ın tur atlaması kolay değil.Umarım yanılırım.

-Uncar_Blood-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,174
Gs ın işi çok zor.Belhanda ve Feghouli gibi çöplerin yer aldığı
belhanda eski maçlardaki gibi oynarsa iyi olur fener maçında çok kötü oynadı ama hajduk neftci maçlarında mükemmel oynadı eli ayağı belli değil adamın

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
belhanda eski maçlardaki gibi oynarsa iyi olur fener maçında çok kötü oynadı ama hajduk neftci maçlarında mükemmel oynadı eli ayağı belli değil adamın
Belhanda aynı Feghouli gibi Gs ya yakışmayan Çöp bir futbolcu.Bu adamı bizim medyamız şişirdikçe şişiriyor.Gs ın geçmiş başarılarına bakıldığında Elmander,Melo gibi sahaya ruhunu koyan adamlar vardı.Bu iki tane çöpten medet uman Fatih terime yazıklar olsun diyorum.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Ekli dosyayı görüntüle 118082
Ekli dosyayı görüntüle 118083

Gs tarih yazdı.??? Fatih terim takıntıları olan bir teknik direktör olduğunu bir kez daha kanıtladı.Emre Taşdemir varken Linnesi sol bek oynatmak nasıl bir tercih? anlamakta zorlanıyorum.Belhanda ve Feghouli gibi iki tane çöpü oynatıp GS ı 9 kişi oynamaya mahkum etmesine anlam veremiyorum.Elinde Ömer Bayram gibi bir adam var ilk 11 de kullanmıyorsun.Sekidika gibi hızlı kanat oyuncun var yüzüne bakmıyorsun.Etebo gibi 6 numaran var Rangers maçında Taylanla beraber oynatmıyorsun.Gs da Fatih terim ya takıntılarını çöpe atmalı,yada istifa etmeli.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Gs tarih yazdı.??? Fatih terim takıntıları olan bir teknik direktör olduğunu bir kez daha kanıtladı.Emre Taşdemir varken Linnesi sol bek oynatmak nasıl bir tercih? anlamakta zorlanıyorum.Belhanda ve Feghouli gibi iki tane çöpü oynatıp GS ı 9 kişi oynamaya mahkum etmesine anlam veremiyorum.Elinde Ömer Bayram gibi bir adam var ilk 11 de kullanmıyorsun.Sekidika gibi hızlı kanat oyuncun var yüzüne bakmıyorsun.Etebo gibi 6 numaran var Rangers maçında Taylanla beraber oynatmıyorsun.Gs da Fatih terim ya takıntılarını çöpe atmalı,yada istifa etmeli.
+1