Rampage SN-RX5 Plus 7.1 benim değil pc deki sesi karşıya iletiyor.

Bu konuyu okuyanlar

alperen11111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Selamlar, USB girişli bir kulaklığım var, markası:

Rampage SN-RX5 Plus 7.1 siyah mikrofonlu oyuncu kulaklık​

Mikrofon benim sesimi değil YouTube'den açtığım müziği veya herhangi bir videoyu algılıyor ama benim sesimi almıyor. LoL oynarken sesli sohbette benim değil dinlediğim müzik gidiyor karşı tarafa. Windows'un kendi ses kaydetme uygulamasında bile olmadı neden olmuş olabilir?

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107
Dostum bende de oluyordu. Rampage K27. Sorunu yazılımsal olarak çözdüm. (Daha doğrusu eski mikrofonum da da bu ayarları kullanıyordum tekrar açtım.) Çok aşırı basit bir işlem. Tabi senin ayarlar kısmı benimkiyle farklı olabilir. Anakartım;Gigabyte B450M S2H. Realtek Audio Console'ya giriyorum . Kayıt aygıtlarının altında mikrofona basıyorum. Mikrofon efektlerinin altında şu seçenekleri aktifleştirin (En baştaki seçeneği işaretlemeniz yeterli. Diğerleri isteğe bağlı. Ortamdaki sesleri daha iyi ve net verdikleri için etkinleştirdim.) ;
real.png

alperen11111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Dostum bende de oluyordu. Rampage K27. Sorunu yazılımsal olarak çözdüm. (Daha doğrusu eski mikrofonum da da bu ayarları kullanıyordum tekrar açtım.) Çok aşırı basit bir işlem. Tabi senin ayarlar kısmı benimkiyle farklı olabilir. Anakartım;Gigabyte B450M S2H. Realtek Audio Console'ya giriyorum . Kayıt aygıtlarının altında mikrofona basıyorum. Mikrofon efektlerinin altında şu seçenekleri aktifleştirin (En baştaki seçeneği işaretlemeniz yeterli. Diğerleri isteğe bağlı. Ortamdaki sesleri daha iyi ve net verdikleri için etkinleştirdim.) ; Ekli dosyayı görüntüle 125538
yorumun için çok teşekkür ederim gerçekten başımı ağrıtan bir mesele bir şey sorucam benim anakartım bu asustek computer inc h110m-d bu anakart için realtek audio console ye nasıl girebilirim yardımcı olursan çok mutlu olurum.Ve pc de denetim masasından donanım ve yazıcılara giriyorum ama realtek seçeneğini göremiyorum.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107
Dostum uygulamalar da olması gerek. Ses chipsetlerimiz aynı. Drivrları kurunca otomatik yüklenmesi gerek.

alperen11111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

grand_master

Müdavim
Reaksiyon puanı
707
Kusura bakma biraz bu konularda cahilim nasıl yapıcağımı basitce anlatırmısın seni de meşgul ediyorum ama... gerçekten çok problem bir durum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

nasıl peki açıklarmısınız.
Kulaklığın markasına bak ona göre driver indir

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107
Kusura bakma biraz bu konularda cahilim nasıl yapıcağımı basitce anlatırmısın seni de meşgul ediyorum ama... gerçekten çok problem bir durum.

nasıl peki açıklarmısınız.
Kabaca şöyle anlatayım. Ses çıkış cihazlarımız aynı. Arama çubuğuna Realtek Auido Console yaz. , gir.

alperen11111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kabaca şöyle anlatayım. Ses çıkış cihazlarımız aynı. Arama çubuğuna Realtek Auido Console yaz. , gir.
merhabalar dışarıdaydım yeni geldim dediğinizi yazdım ama hiçbirşey olmadı

Rica ediyorum bilen biri yardımcı olabilirmi.

Son düzenleme: