Rampage K27 Almayı Düşünenler Gelin

Bu konuyu okuyanlar

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107
Öncelikle herkese iyi akşamlar (Sabah okuyorsanız günaydın :) ) Hediye olarak Rampage K27 geldi. İlklerde pek birşey beklemiyordum. Fakat hediye sonuçta diyememki "Bu dandik geri verin" diye.Taktım PC'ye tek jaklı idi . Yarın dönüştürücü alacağım. Taktım kulaklık çalıştı. Öncelikle kulaklık çok hafif ve rahat. Hiçbir zaman Rampage önermedim. Fakat kullanma fırsatım oldu . Bu fiyata zaten Corsair Vb. Bulamazsınız. Bu yazıyı almayı düşünenler için yazdım zaten. Neyse devam edelim. Kulaklık kötü durmuyor. Gayet şık duruyor. Bu arada RGB değil ışıklar. FRGB. Yani değişmiyor renkler. İlk işim ses kalitesine ve basslarına baktım. Sesi çok yüksek değil. Fakat çokta kısık değil. Normal derecede. Oyunlarda ses kasılabiliniyor. Hani çok dandik kulaklıklarda olur ya. Rüzgâr seslerini çok verir. Öyle olmadı. Oyunlarda iş görür. 100 TL'ye göre ben beğendim. Bassları idare eder. Fakat kendi ayarlarım ile biraz daha iyi bir bass kalitesi aldım. Ne kadar dayanır ? Orasını bilemem. 2 yıl garantisi var. Fişi ile birlikte. Kulaklık dışardaki sesleri iyi bir şekilde kesiyor. Ağırlığı hissetmiyorsunuz. Mikrofonunda biraz cızırtı var. Onu da bazı ayarlar ile çözebilirsiniz. Ben beğendim. Fakat biraz kulak terletiyor. Ve dışarı çok ses veriyor. Bildiğin yanındaki kişi sanki hapörlörden müzik dinliyormuş gibi duyabiliyor. Böyle dediğime bakmayın. Öyle kulak ağırtacak kadar sesi yok. Ses seviyesi normal. Alınır mı ? Şahsen az daha biriktirip başka ve daha iyi bir kulaklık alırdım. QKZ'nin kulak içi kulaklıkları daha iyi bir performans verir diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107
Arkadaşlar eklemek isterim. Dışarı çok ses veriyor. Sanki hapörlör. Öyle az da çıkarmıyor sesi. 4 metreden çok net bir şekilde müziği (Beatı çok net bir şekilde.) Duyabiliyorum. Yani alacak biri varsa özel birşey dinleyecekse sesini kısmasını öneririm. Yoksa ev ahalisi duyabilir :) Ve sıcak bir eviniz var ise kulağınız yanıyormuş gibi oluyor. Fakat kulaklık rahat.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107
Destan gibi yazmışsın. ? Okuyamadım. Yani sonuç olarak klavye kötü mü iyi mi?
Ya detayını merak edenler için yazdım. Bu arada klavye değil ?? Bana göre üstüne biraz daha koyulup daha iyisi alınabilir. Ha alacaksanız , almanızı önerir miyim ? Bilemiyorum :) Kulaklık idare eder. Fakat ne kadar dayanacağının garantisini veremem.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Ya detayını merak edenler için yazdım. Bu arada klavye değil ?? Bana göre üstüne biraz daha koyulup daha iyisi alınabilir. Ha alacaksanız , almanızı önerir miyim ? Bilemiyorum :) Kulaklık idare eder. Fakat ne kadar dayanacağının garantisini veremem.
Evet karıştırmışım. Düzelttim. ?

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107
Evet karıştırmışım. Düzelttim. ?
Şokta satılıyor ya. Youtube'da da ballandıra ballandıra anlatıyorlar. Neymiş "Ses kalitesi üst düzey." Afedersin de N.h üst düzey. Normal ortalama bir kulaklık. Bende normal bir kullanıcı olarak yazdım.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Şokta satılıyor ya. Youtube'da da ballandıra ballandıra anlatıyorlar. Neymiş "Ses kalitesi üst düzey." Afedersin de n.h üst düzey. Normal ortalama bir kulaklık.
Doğru dedin. Rampage marka klavye mouse kulaklık ve benzeri şeylerin kaliteli olmadığı biliniyor. Yani aldıktan 2-5 ay sonra bozulabilir de bozulmaya bilir de. Garantisi yok.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107
önce dışarı sesi verse bile çok vermiyon dedin sonra sesi çok veriyo dedin. amacım alay değil
Ya ilklerde kendim kullandığım için pek fazla bakmıyordum. Geçen Sabahleyin yahu sanki biri hapörlörde şarkı açmışsa şarkı çalıyor sandım. Sonra baktım kardeşim PC'de müzik dinliyor. Orda fark ettim.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107
Ayrıca uzun süre takmadım. Max 1 saat aralıksız taktım. bugün 3 ,4 saat oyun oynayacağım bakalım kulağa nasıl bir etki bırakıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

o zaman ben k27 almayayım :)
Yani. Ses yalıtımı 0.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
1 yıl felan idare eder.

Son mesajlar