Bu konuyu okuyanlar

Qaxey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Hem ders hemde oyun için pc ve android tel de kulanıcam sizce nasıl daha iyi önerisi olan varmı

ReznooW

Asistan
Reaksiyon puanı
368

Qaxey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
güzel ama pahalı Değil mi
500-600 liraya kadar çıkabilirim sorun yok fiyat konusunda
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.hepsiburada.com/logitec...-kulakligi-p-HBV00000KHTUB?magaza=Hepsiburada rampage ve muadili markalar 300tl üstünü hak etmiyor logiteche bakın derim o paraya

kablosuz olabilir ama bu tarz kulalıkların içindeki adaptörler pek kaliteli değil o yüzden ses gecikmesi bir kaç metre sonra kopma olabiliyor ya da kalitesiz ses gibi şeyler
kulaklığın özeliği hem kablolu hem kablosuz olması beni o cezbeti ama kablosuz bir önerin varsa ona da bakabilirim

ReznooW

Asistan
Reaksiyon puanı
368
500-600 liraya kadar çıkabilirim sorun yok fiyat konusunda

kulaklığın özeliği hem kablolu hem kablosuz olması beni o cezbeti ama kablosuz bir önerin varsa ona da bakabilirim
kablosuz olarak oyuncu kulaklıgı zor bulursun steelseries kablosuz kulaklık yaptıgında fiyatları neden uçuyor kaliteli alıcılar lazım sesin kablolu gibi gelmesi için

Qaxey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
kablosuz olarak oyuncu kulaklıgı zor bulursun steelseries kablosuz kulaklık yaptıgında fiyatları neden uçuyor kaliteli alıcılar lazım sesin kablolu gibi gelmesi için
Videolarıni fioan izledim gecikme yokmuş zaten düsüncem oyun oynarken kablolu müzik dinlerken ve online derse girerken kablosuz kulanmak