Duyuru Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun SDN!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Emnn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Emnn

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
sdnbayram.png

Tüm ShiftDelete.Net Forum üyelerimizin Ramazan Bayramı Mübarek Olsun. Sağlıcakla Kalın

Son düzenleyen moderatör:

_Zaur_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
23,314
Herkesin Ramazan Bayramı Mübarek Olsun.
Açığı ben pekte bayram adamı değilim. Abi kafam ses götürmüyor adamın sinirleri yerinden oynuyor 3-5 adam gırgır yapınca. Hemde yapay gülüşler sevinmeler bayramlardan tiksindiriyor beni.

Hele iş yerimde Oruç ne zaman açılır Bayram ne zaman olur muhabbeteri varya. Birisi diyo Ay Arabistanda görüldü mü tamamdır, Diğeri diyo kendin görmezsen olmaz. Öbürü diyo Türkiyeye arama yapılıyordu bizlerde. Yahu akıl var fikir yok 🤣 Sözlerini bi yere getiremiyorlar hızlıca koşarak uzaklaşıyorum gergin ortamlardan. Yesinler bir birini

Nixc0r

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,253
Herkesin Ramazan Bayramı Mübarek Olsun.
Açığı ben pekte bayram adamı değilim. Abi kafam ses götürmüyor adamın sinirleri yerinden oynuyor 3-5 adam gırgır yapınca. Hemde yapay gülüşler sevinmeler bayramlardan tiksindiriyor beni.

Hele iş yerimde Oruç ne zaman açılır Bayram ne zaman olur muhabbeteri varya. Birisi diyo Ay Arabistanda görüldü mü tamamdır, Diğeri diyo kendin görmezsen olmaz. Öbürü diyo Türkiyeye arama yapılıyordu bizlerde. Yahu akıl var fikir yok 🤣 Sözlerini bi yere getiremiyorlar hızlıca koşarak uzaklaşıyorum gergin ortamlardan. Yesinler bir birini
Oğlum şu akrabayı aradın mı? Soruları kafamda yankılanıyor...

barisbiyik

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,061
Herkesin Ramazan Bayramı Mübarek Olsun. Birlikte nice mutlu, başarılı ve sağlıklı bayramlar görelim :)