RAM sorunu olabilir mi ? Movavi plusta video düzenledikten sonra render hatası mı yoksa?

duygu öz

Üyecik
merhaba. ben MOVAVİ VİDEO EDİTÖR PLUS satın aldım ve video düzenleme programında videolarımı düzenliyor ve montajlıyorum. sonrasında youtube da paylaşıyorum fakat render alırken videonun 15-20 saniyesini yeşillenmiş şekilde alıyor. movavinin içinde son önizleme yapıp kontrol edince gayet düzgün fakat dışa aktar dedikten sonrasında videolarım yemyeşil çıkıyor ama sadece 10-15 saniye kadarı, sonra düzeliyor..
-- bilgisayarım Lenovo marka 64 bit ve 6 gb RAM var , sorunun bundan dolayı kaynaklanabileceğini söylediler. Ram nasıl yükseltilir. ve yükselirse bu sorun çözülür mü ?
-- bazı arkadaşlarımda videonun başlarında fotoğraf kısmı olduğu için arka planı photoshopta düzeltmen gerekebilir dedi ama güvenip birde onu satın alamam..
-- başka arkadaşımda emin olmamakla beraber movavi kalitesiz olabilir düzgün render alamıyor olabilir, adobe premier kullan dediler ama ona da o kadar yüksek meblağlar veremem yeni başladım video çekmeye bi verim alabilsem tamam..

lütfen ama lütfen acil destek olun, bu forumu önerdiler, deliricem yani, araştırmadığım yer kalmadı. movaviyle iletişime geçmeye çalışıyorum 10 gündür pandemi nedeniyle otomatik mesaj atıyorlar çalışmadıklarını belirtiyorlar..