Rakı sofrasında Kur'an-ı Kerim'i yaktılar!

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059

Sosyal medyada infial yaratan görüntüler! Kur'an-ı Kerim'i yırtıp yaktılar... Ardından sosyal medyadan da küfür ve hakaret yağdırdılar.​

İzmir Çiğli'de rakı masasında Kur’an-ı Kerim’i yırtarak ateşe verdikleri videoyu sosyal medya hesaplarından paylaşan iki kişi büyük tepki aldı. Önce Kur'an a ve İslama hakaretler eden sonra küfürler eşliğinde Kur'an yakıp kendince eğlenen 2 kişi bu videoyu birde sosyal medya hesaplarından paylaşmış. :(

42545

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Bunu ecnebiler yapmaz. Gerçekten de denildiği üzere İslam'a en düşman olan bu ülke, bir zamanlar İslam'ın sancaktarlığını yapan Türk olmak ile Müslüman olmağı eş kılan, bu toprakları Darül İslam yapan insanların torunları ve memleketimiz.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,232
Nasıl Atatürk resmine saldırıp psikolojim bozuktu diye aradan sıyrılıyorsa sarıklı sakallı meczublar bu iki kişide psikolojimiz bozuktu diyip salı verilmeli ?

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Ülkenin çivisi koptu düzelmez de artık. Herşeyde uç noktadayız. Sanırım iq ile ilgili hiçbir zaman anlayamayacağım. Tv de saçma sapan yalan yanlış şeyler haberler nerde ne kadar saçmalık boş şeyler varsa bizde. Diziler tv programları mafya benzeri tipler veya saygıyı çizgiyi kaçıran kişiler hepsi arttı.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bu iki kişi tespit edilip yakalanmış.

1-2 güne özür videosu çıkar elinde bir metin okur alıştık artık

O özür videosu çekenler genlede 13-15 yaşlarında ki çocuklardı. Cezai ehliyetleri olmadığına salınıyorlardı. Bunlar yetişkin ve ceza alacaklardır bana öyle geliyor. Özürle kurtulamazlar...

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,232
Bu iki kişi tespit edilip yakalanmış.

O özür videosu çekenler genlede 13-15 yaşlarında ki çocuklardı. Cezai ehliyetleri olmadığına salınıyorlardı. Bunlar yetişkin ve ceza alacaklardır bana öyle geliyor. Özürle kurtulamazlar...
Psikolojileri bozuktur belki

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461

Sosyal medyada infial yaratan görüntüler! Kur'an-ı Kerim'i yırtıp yaktılar... Ardından sosyal medyadan da küfür ve hakaret yağdırdılar.​

İzmir Çiğli'de rakı masasında Kur’an-ı Kerim’i yırtarak ateşe verdikleri videoyu sosyal medya hesaplarından paylaşan iki kişi büyük tepki aldı. Önce Kur'an a ve İslama hakaretler eden sonra küfürler eşliğinde Kur'an yakıp kendince eğlenen 2 kişi bu videoyu birde sosyal medya hesaplarından paylaşmış. :(

Allah belalarını versin.?????? Böyle rezil adamlarla aynı havayı soluduğum için kendimden utanıyorum.

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Biz Allah'a inanırız, ibadet ederiz, Kur'an-ı Kerim'i okuruz, saygı gösterir yükseklerde tutarız.
Sonuç: İşlerimiz çoğunlukla ters gider, her türlü eziyeti cefayı çekeriz. Haftada bir ailemizden birinin sağlığı bozulur. Durduk yerde bir eşyamız bozulur, finansal sıkıntılara düşeriz.
Böyleleri de dünyanın sefasını sürer.. Bu adaletin terazisi de bozuk gibi sanki.. Yakın, daha çok yakın, nasıl olsa hiç bir şey olmuyor. İşte gözlerimizle görüyoruz.

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
bastırılmış din ile yönetilen bir ülkenini dışa vurumunun vatandaşa yansımış hali diye yorumladım neyse her halükarda rezillik...

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,937
Maalesef ülke olarak sürekli (geri)liyoruz. Erdogan illeti yetmezmis gibi bunlarla ugrasiyoruz bir de. Egitim olarak 14-15 yaşlarındaki bir çocuk bu kadar zor ve stres altinda eğitim almamalı, bu devletin rezilligidir. Kuran'ı yakanların Allah belasını versin, din üzerinden halki enayi yerine koyanlarda alsin dinini başına çalsın. ? ?

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Maalesef ülke olarak sürekli (geri)liyoruz. Erdogan illeti yetmezmis gibi bunlarla ugrasiyoruz bir de. Egitim olarak 14-15 yaşlarındaki bir çocuk bu kadar zor ve stres altinda eğitim almamalı, bu devletin rezilligidir. Kuran'ı yakanların Allah belasını versin, din üzerinden halki enayi yerine koyanlarda alsin dinini başına çalsın. ? ?
Ne güzel yazdıkların. Maalesef öyle. Ekonomiyi ve her şeyi din ile karıştırıyorlar. Dini kullanarak yalan söylüyorlar. Ona buna günah diyorlar ama asıl kendileri günaha giriyor. Umarım bir gün dini kullanıp yalan söyleyenler olmaz ve herkes birbirine saygılı olur. Herkes birbirini anlar.

Graffyavuz

Asistan
Reaksiyon puanı
213
Ne güzel yazdıkların. Maalesef öyle. Ekonomiyi ve her şeyi din ile karıştırıyorlar. Dini kullanarak yalan söylüyorlar. Ona buna günah diyorlar ama asıl kendileri günaha giriyor. Umarım bir gün dini kullanıp yalan söyleyenler olmaz ve herkes birbirine saygılı olur. Herkes birbirini anlar.
Arkadaş konu 2 kişinin Yüce Kitap
Kur'an-ı Kerim'e saygısızlık etmesi. Bunlar haricinde herkese bi kulp takılıyor. Bu yorumu yapanlar demekki bunu normal karşılıyorlar. Durum anlaşıldı.

Son düzenleyen moderatör:

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Kur'an-ı Kerim'e saygısızlık etmesi. Bunlar haricinde herkese bi kulp takılıyor. Bu yorumu yapanlar demekki bunu normal karşılıyorlar. Durum anlaşıldı.
Benim yazdıklarımdan bunu mu anladın? Zaten herkes tepkisini vermiş. Bende tepki verenlerin cevabını beğendim. Sen ise saygısızca konuşuyorsun. Bende diyorum ki herkes birbirine umarım saygılı olur. Ama hatalı olan benim. Benim bu ülkede herkesin saygılı olmasını beklemem hata. ?
Ben normal karşılamadım. İslam'a veya Kur'an-ı Kerim'e hakaret edenler iyi yapmış gibi bir şey demedim. Yapanlar suçlu ve saygısızlar. Cezası verilmeli. Hiç kimsenin başka dinlere de hakaret etmesinin hakkı yok. Yanlış bir şey.
Lütfen saygılı olunuz.

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,937
silindi

Son düzenleme: