Rainmeter 2.3.2 Final

Bu konuyu okuyanlar

Militarist

Müdavim
Katılım
4 Mayıs 2008
Mesajlar
7,620
Reaksiyon puanı
107
Puanları
63
66710.jpg

Rainmeter 2.5 Final


Masaüstü düzenleme aracı olan Rainmeter ile bilgisayarınız her açıdan kişiliğinizi yansıtacak. Windows işletim sisteminin klasik masaüstü tasarımını kişiselleştirerek baştan yaratmanızı sağlayan Rainmeter ile yapılabilecekler yaratıcılığınızla sınırlı.

Masaüstünde yer alan tüm aplikasyonları dilediğiniz tasarımla yeniden düzenlemeniz için bir konfigürasyon paneline sahip Rainmeter'da işlem yapmak sanıldığı kadar zor değil. Rainmeter'ın kurulumunda gelen tüm ayarlar ve tasarımlar sizin isteğinize göre düzenleniyor. Beğendiğiniz buton ve ikonları Rainmeter'a yüklemeniz ve sadece size özel olacak bir masaüstü yaratmanız mümkün. Rainmeter'ın diğer önemli özelliği bilgisayar kaynaklarını gerçek zamanlı olarak monitörlemesi. Hard disklerin durumu, bellek kullanımı, çevrimiçi veri trafiği, e-posta ve RSS güncellemeleri hatta hava durumu verileri en şık tasarımlarla masaüstünüze taşınabiliyor. Böylece bilgisayarınızda öncelik verdiğiniz ayarlar sizin tarafınızdan yönetiliyor. Rainmeter'ın işlevsellik amacıyla tasarlanan paneliyle notlarınızı masaüstüne kaydetmek, yapılacaklar listesi oluşturmak, Twitter mesajlarını takip etmek kişisel tercihlerinize göre düzenlenebilir.
 

dirent

Asistan
Katılım
11 Ağustos 2008
Mesajlar
359
Reaksiyon puanı
4
Puanları
18
Kendi sitesinde ( http://www.rainmeter.net ) sürüm numarası 2.3.1 yazıyor. Linkin üzerine gelince sizin verdiğiniz linki veriyor ve dosya adında yazan sürüm numarası 2.3.2.
İlginçmiş.
 

erenberk

Müdavim
Emektar
Katılım
10 Mayıs 2010
Mesajlar
10,637
Reaksiyon puanı
97
Puanları
48
Tüm yazılım firmaları yeni sürümlerini önce [MENTION=31973]Militarist[/MENTION]'e gönderiyorlar, o onaylayınca da resmi sitelerinde duyuruyorlar :p
 

dirent

Asistan
Katılım
11 Ağustos 2008
Mesajlar
359
Reaksiyon puanı
4
Puanları
18
Tüm yazılım firmaları yeni sürümlerini önce @Militarist'e gönderiyorlar, o onaylayınca da resmi sitelerinde duyuruyorlar :p

Ha ondan demek ki. Gurur duydum.
Standart yurdum insanı tepkimi de vereyim o halde:

Senin de işin zormuş be abi :)

Bu arada düzeltme gelmiiş. Demek ki onaydan geçti. :)
 

TEGİN

Müdavim
Katılım
13 Mayıs 2009
Mesajlar
2,086
Reaksiyon puanı
89
Puanları
48
Şu rainmeter güzel de ayarlama işlerini özellikle skinlerde(skinleri yapanlar da) kolaylaştırsalar harika olacak.
 
Üst