Rainbow Six Siege Fps Dengesiz

Bu konuyu okuyanlar

Kymaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Merhabalar. Rainbow Six Siege oyununa girdiğim zaman herhangi bir sıkıntı yokken bir anda fps 60'dan 300'e , 300'den 30'a iniyor ancak oyuna girdiğimde ise fps düzeliyor. Bu oyun ile akalı bir sıkıntı mı yoksa sistemsel mi?

• Beğen
Reactions: CCD

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
Sebebini bilmiyorum fakat ekran kartınız AMD ise ve oyunu Steam'den aldıysanız eğer kütüphanenize girerek oyunu bulun ve başlatın, 2 seçenek verecektir size, vulcan yazanı seçin ve başlatın. FPS'iniz neredeyse 2 katına çıkacaktır AMD kullanıcısıysanız.

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
Oyunda sabit demişsiniz. Tam anlayamadım sorunu

Kymaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Oyunda sabit demişsiniz. Tam anlayamadım sorunu
yani biraz saçma gelicek ama menüdeyken 30 40 fps oluyor hatta 60 fps e sabitleniyor. Ancak oyunda 80 ile 85 fps arası oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sebebini bilmiyorum fakat ekran kartınız AMD ise ve oyunu Steam'den aldıysanız eğer kütüphanenize girerek oyunu bulun ve başlatın, 2 seçenek verecektir size, vulcan yazanı seçin ve başlatın. FPS'iniz neredeyse 2 katına çıkacaktır AMD kullanıcısıysanız.
kuzenimle oynarken onu tavysiye etti denedim evet ancak onu kullanırken nedense aynı sorun yaşandı hatta drop bile yedim. İlginiz için teşekkürler büyük ihtimalle oyun amd ile uyumlu optimizasyonu olmadığı için olabilir. Ama ben fps takıntılı biri değilim akıcı yine de oyun bu şekilde de oynanıyor teşekkürler tavsiyrniz için.

Son düzenleme: