Haber Rainbow Six Extraction Duyuruldu

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
8,023
Rainbow Six Siege temeli üzerine kurulu yeni Tom Clancy's Rainbow serisi oyun duyuruldu. Rainbow Six'in modu olarak nitelendirebiliriz fakat AAA oyun seviyesinde fiyattan satışa sunuldu. Sizce oyun nasıl , fiyatını hak ediyor mu görüşleriniz nedir?

Oyunda 1 2 karakter hariç hepsi Rainbow Six Siege'da bulunan karakterler. Silahları dahi aynı.

R6S'ye eskiden Outbreak modu gelmişti. O modu direkt olarak yeni oyun yapmışlar ve fiyatını bence haketmiyor.

PC Fiyatı : 269TL Standart Edition / 359TL Deluxe Edition
PS4/5 : 600TL Standart Edition / 750TL Deluxe Edition
Xbox : 600TL Standart Edition / 725TL Deluxe Edition

PC içni sistem gereksinimleri henüz açıklanmadı fakat R6 Siege ile aynı olur diye tahmin ediyorum.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Aynı olan şeyi kopyala yapıştır yapıyorlar ve başka oyunmuş gibi çok fiyata satıyorlar! Konsolda artık şaşırmıyorum. Bilgisayarın 2 katı fiyatına satılıyor.
Diğer oyundan pek büyük farkı yoksa ne diye çıkarıyorlar? Tabii ki sadece para kazanmak için. Çünkü satın alan fazla oyun bağımlıları var. Hatta tamamen aynı bile olsa yine alırlar.
Allah'a çok şükür ki ben öyle oyun bağımlısı falan değilim. Böyle boş yere para vermem bir şeye.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Rb6 da acemiyim akşam bir el oynadım. Ama oyuncu kitlesi bir hayli var alan olur.