Radar Live Festivali geliyor!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

robokep

Asistan
266585.jpg

29 Haziran - 2 Temmuz tarihleri arasında Solar Beach’te gerçekleşecek olan Radar Live Festivali, gençleri coşturacak.


ISTANBUL - 3 gün sürecek olan Radar Live Müzik Festivali’ne aralarında Marilyn Manson, Nouvelle Vague, Piano Magic, Duman ve Babazula’nın da bulunduğu yerli ve yabancı önemli müzik grupları katılıyor.
Radar Live Müzik Festivali, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da genç müzikseverlerle Solar Beach’te bir müzik ziyafeti sunacak.

Festival kapsamında yer alacak müzisyenler şöyle: Marilyn Manson, James, Groove Armada, Kelis, The Rapture, The Magic Numbers, Duman, Juliette & The Licks, CocoRosie, Beirut, The Rakes, The Long Blondes, The Horrors, CSS, Nouvelle Vague, Peter Bjorn and John feat. Victoria Bergsman, Piano Magic, Joan As Police Woman, Brakes, Plan B, Jamie Lidell feat.Pablo Fiasco, Booka Shade, Easy Stars All-Stars, Ellen Allien & Apparat, Babazula, Replikas, Norman Jay, Scsi-9, Radio Slave, Osunlade’s Yoruba Soul Orchestra, Rashit, Fuat, Gevende
Dandadadan, Sakin, Neon, Tatufly, Kafabindünya, ddr, Supercharger/TNK, Fungu, Popcorn, Selin Damar, Grangulez, Clique, Ars Longa, Selekta Firuzaga, 12 Metreküp, ve tüm Dinamo FM 103.8 DJ’leri.

Radar Live Festivali’nin 3 günlük kombine bileti 130 YTL’den, 4 günlük konaklama + kombine biletiyse 155 YTL’den satışa sunuldu. Biletler Biletix’ten temin edilebilir.

http://www.ntvmsnbc.com/news/408832.asp
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SDN Son Haberler

Üst