Soru R5 5600G sistem önerisi.

Bu konuyu okuyanlar

violetsui

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, elimde hazırda bulunan Ryzen 5600G apu sistem üzerine bir kasa diziyorum. Bütçem 6k gibi bir fiyat. Henüz bir kasa da bulamadım ama şimdilik bulabildiğim bir kaç parçayı ekliyorum. Bu sisteme nasıl parçalar bulmam gerekiyor bilmiyorum fakat, 5600G gibi işlemciler icin anakartta bios sıfırlaması ya da ayalarmasi gibi sorunlar duydum. Bu tarz şeylerde kendi içinde bios sıfırlayan flash sistemi ile tanıştım. Kendi içerisinde bulunan Bios flashback tuşu olan 2 anakart ve ssd buldum.

Linklerini aşağıya ekliyorum. Bu parçalar sistem üzerine iyi olur mu gibi önerilerinizi almak istiyorum.
"Birde eğer uygun fiyatlı 80+ ve içinde power supply olan kasa önerileriniz olursa alabilirim"

Anakart:
1 - MSI B550M PRO-VDH AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

2 - MSI MAG B550M BAZOOKA B550 DDR4 GLan mATX HDMI DP M.2 USB3.2 AM4 AMD Anakart Fiyatları

SSD: Western Digital 480 GB Green SN350 WDS480G2G0C M.2 PCI-Express 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Son mesajlar