R10 Rezil Site

Bu konuyu okuyanlar

AtakanErmis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
R10 diye bir forum var. İçeriğini, ortamını beğendiğim için üye oldum. Neymiş, kaydolmak için para yatırmamız gerekiyormuş. Yoksa davetiye ile alınacakmışız siteye. Ulan biz moderatör değiliz ki. Ne davetiyesi? Onlardan üyelik dilenecek kadar da düşmedim. Böyle bir şey olamaz. Zaten o davetiyelerin de hiç birine cevap verilmiyor. SDN Forum'a daha yeni kaydoldum, şu ana kadar hiç bir kötü yanını görmedim.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
R10 webmaster forumu, elini kolunu sallayan o siteye üye olamiyor.

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
R10 forumunun düzeni sağlanmak için böyle bir şeye başvurulmuş SDN forum Bilgi ve Eğlence olarak iki bölümden oluşuyor diyebiliriz ama R10 sadece bilgiden oluşuyor kontrol altında anca bunu böyle tutabilirler

naxas123

Asistan
Reaksiyon puanı
1
R10 ile shiftdelete ve benzeri forum sitelerini karşılaştırmak ne derece doğru olur bilemem. Ama şöyle bir gerçek var ki yazılım dediğinde webmaster'lık dediğinde ilk R10 akla gelir. Çünkü en esaslı adamları oradadır. Yani öyle herkesi almaları doğru olmazdı. Daha ciddi buralara göre

spantone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
madem bilmiyorsun camur atma hemen :) biraz arastir sonra yaz

onurbesen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Başlığı görünce çok güldüm kardeşim allah da seni güldürsün :D R10 dediğin forum direk beyinlerin bir arada toplandığı forumdur güzel kardeşim önce bi hangi arama motorunu kullanıyorsan bi r10 nedir diye araştır sonra çamur atarsın :)

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
R10 Candır gerisi heyecandır!
R10 da ücretli üyelik satılmıyor, davetiye sistemi ile üyelik alınıyor sadece. Davetiyesi olanlarda ücretli satıyor

arkadasariyor

Asistan
Reaksiyon puanı
11
r10 oturmuş bir forum sitesi arkadaşlar ben de ilk başka öyle düşüyordum ama içeride önemli işler dönüyor

ArtiNet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
R10 webmasterlerin alaninda uzman kisilerin bulundugu bir site. Evet gunden gune kalitesi dusuyor fakat diger forum sitelerininde kalitesi dusuyor

PowerKing

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Jet turbo bk, gereksiz, adaletsiz, yandaşçı bir site.