Quaresma 25 milyon euro !

Bu konuyu okuyanlar

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,002
Yönetim Q7'nin fiyatını belirledi

Beşiktaş'ın bu sezon başında Inter'den 7.3 milyon Euro bonservis bedeli ile transferi ettiği Ricardo Quaresma, Siyah Beyazlı takımda ortaya koyduğu performansla yeniden eski günlerine dönüş sinyali vermişti.

fft1mm1423517.jpg

Barcelona ve Inter'de geçirdiği sezonlarda adı çok fazla anılmayan, milli takım kadrosunda kendisine yer bulamayan Portekizli oyuncu, ilk olarak 2 yıllık sürenin ardından yeniden ülkesinin formasını sırtına geçirmişti.

Beşiktaş'ın bu sezon UEFA Avrupa Ligi'nde son 32 takım arasına kalması da Ricardo Quaresma'nın Avrupa futbol piyasasında yeniden gündeme gelmesine katkı sağladı.

Beşiktaş ile 2 yıl daha sözleşmesi bulunan Quaresma ile başta ülkesi Portekiz'den olmak üzere, Avrupa'nın bir çok takımının ilgilendiği ve menajerler aracılığı ile yıldız futbolcu için girişimlerde bulundukları biliniyor.
Beşiktaş yönetimi bugüne kadar gelen teklifleri net bir dille geri çevirirken, Siyah Beyazlı futbol komitesi Quaresma'nın bonservisi için taban fiyatı belirledi.

Siyah Beyazlı yöneticiler Quaresma'yı satmak gibi bir niyetleri olmadığı vurgularken, kendilerine gelen ısrarlı tekliflere karşı oyuncu için en az 25 milyon Euro talep ettikleri öğrenildi.

25 milyon Euro'nun altındaki hiç bir teklifi dikkate almayacakalarını vurgulayan yönetim kurulu, bu rakamı veya daha fazlasını verebilecek bir kulüp ile masaya oturabileceklerini ancak Portekizli oyuncunun satışının çok zor ihtimal olduğunun altını çiziyorlar.

ÖVÜNÇ ÖZDEM/İSTANBUL,(DHA)

http://fanatik.ekolay.net/Yonetim-Q7nin-fiyatini-belirledi_3_Detail_33_223595.htm

lethal_weapon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
takım oyunu oynayamadığı için pek sevmiyorum bu futbolcuyu. Fiyatının da abartıldığını düşünüyorum en fazla 17 milyon euro eder.

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
25 milyona 2 yıllık sınırsız uçak bileti veriyoruz. İstediğiniz zaman gelin görün Quaresma'yı.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
çok güldüm bu habere
özellikle şu cümleye
"Beşiktaş'ın bu sezon UEFA Avrupa Ligi'nde son 32 takım arasına kalması da Ricardo Quaresma'nın Avrupa futbol piyasasında yeniden gündeme gelmesine katkı sağladı."

32 takımın oyuncularında böyle bir etki olsa transfer piyasası kapalıçarşıya döner :D

onursevim

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
62
Daha neler :)
Bence;çok bireysel oynuyor. Onun için bu para onun için çok. Takım oyunu oynasa çok rahat o paralara gider

senar1st

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
[video=youtube;CjCbUs7OuWA]http://www.youtube.com/watch?v=CjCbUs7OuWA[/video]

:thumbup1::thumbup1:

ulass09

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ne 25 cokmu bana kalsa 40a vermem be!! adamsın Q7 :clap:

Wermidon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Komediden başka bişey değil.Beşiktaştan başka yada beşiktaş gibi takımlardan başka hangi takım böyle bir futbolcuyu transfer edebilir ki? Adam geldi bir yıl yattı, 2 maç oynadı 5 maç oynamadı, oynadığı maçlarda da taraftarın gönlünü hoş edecek bir iki hareket yaptı hepsi bu? Beşiktaşa ne gibi bir başarı getirdi biri söylesin bana.Beşiktaşın düştüğü durum ortada.Ama taraftar olarak şow yapsın başka bişey yapmasın mantığı ile futbola bakarsak Beşiktaş daha çok bu hallere düşer.Aziz yıldırımın 5 sene önce yaptığı yanlışları demirören ypıyor.Geçmişten hiç ders almamış bu adam.Şimdi de yok şu kadar bonservis falanmış.Asparagas haberler bunlar.Beşiktaş kulübe faydası dokunmayan dahası zararı dokunan bir futbolcuyu elinden çıkarmak için beşiktaşın yada menejerlerin çıkarttığı haberlerdir bunlar.İnanmayın...

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Millet yarısını bıle vermez buna,Kimse kimseyi kandırmasın.

toraman53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
25 milyona 2 yıllık sınırsız uçak bileti veriyoruz. İstediğiniz zaman gelin görün Quaresma'yı.

bana göre en güzel yorum Blackout üstadımızın yorumu olmus...

Q7 de zaten bir yere gitmek isteyecegini de sanmıyoruz ve bencil takım oynu oynamıyor diyen arkadaslarada biz onu öle sevdik be abi bizde sıkıntı yok FB de GS de Q7 yok

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
C.Ronaldo dışında takas kabul etmiyoruz, nakit gelin. 30 milyon avro.

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
kedi uzanamadığı ciğere... diye bir laf vardır bildin mi:)

Q7 ye bencil diyenlere cevabım şudur ki : ronaldo q7 den 2 kat daha fazla bencildir ama dünyanın en iyisidir (messi hariç). Q7 yi kaç defa izledin ki o kadar para etmez diyorsun ? Quaresma nın fiyatı odur. beğenen gelir ister,beğenmeyen de gider dia mia bim falan oralardan ucuza:D

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,002
Kıskananlar çatlasın videosu olayı bitirmiştir :D Bu kadar para etmez bir işe yaramaz diyen arkadaşlar futboldan anlamıyor sanırım. Yapacak bir şey yok tabi :D

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
bana göre en güzel yorum Blackout üstadımızın yorumu olmus...

Q7 de zaten bir yere gitmek isteyecegini de sanmıyoruz ve bencil takım oynu oynamıyor diyen arkadaslarada biz onu öle sevdik be abi bizde sıkıntı yok febe de gese de Q7 yok
Sen önce takım isimlerini doğru yaz ve konumunuza bak isterse takımın hepsi Querasma olsun ne fayda eder!

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
takım oyunu oynayamadığı için pek sevmiyorum bu futbolcuyu. Fiyatının da abartıldığını düşünüyorum en fazla 17 milyon euro eder.

Tamam 25 eder etmez o tartışılır ama 17 milyon euro hangi hesaplamalarınız sonucu elde edilmiş bir rakam? :laugh: :laugh: :laugh:

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
kendinizi kandırmayın bu adam o kadar etmez :D

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Tamam 25 eder etmez o tartışılır ama 17 milyon euro hangi hesaplamalarınız sonucu elde edilmiş bir rakam? :laugh: :laugh: :laugh:

koptum :))) arkadaş biraz daha kassa 16,7 milyon euro eder falan yazcak :D

legolas356

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çekemeyen anten taksın, isteyene receiverda yollayabiliriz:=)

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Fanatik'in boş beleş haberlerinden biri. Sanki elden çıkarmak için uğraşıyoruz. Tövbe tövbe.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,002
Makaleyi tamamen okuyup yorum yaparsanız daha güzel yorumlar bırakabilirsiniz dostlar.