Yardım Qcy t13 mü 1more omthing airfree mi?

Bu konuyu okuyanlar

zooght

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Merhabalar internette hiç karşılaştırmaları yok acaba öneride buluna bilir misiniz?

Kulaklığı film dizi izlemek ve sıklıkla müzik dinlemek için alicam. Müzik olarak rock ve rap tarzında dinliyorum sıklıkla.

1more modelinin bası on plana çıkıyormuş. Açıkçası 1more daha iyi gibi bastan dolayı ama t13 hızlı şarji, özelleştirilebilir kontrolleri falan varmis benim bu açıdan dikkatimi çekti çünkü 1more da şarkı atlama yok. Sadece durdurabiliyorsunuz. Yardımcı olursanız sevinirim

zooght

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Arkadaşlar 5 aydır qcy t13 kullanıyorum. gayet memnunum. gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Reaksiyon puanı
953
Ben de odamdaki arkadaşa qcy t13 aldırdım çok memnun kaldı.
Kendim de qcy nin t5 modelini kullanıyorum bu arada ben de çok memnunum.
2. Yılı da devirdi hatta öyle diyim sadece biraz şarj gücü azaldı normal olarak.

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,499
Qcy t13 yaklaşık 6 aydır aktif kullanıyorum.
Birkaç sıkıntısı dışında güzel cihaz.
Ses konusunda çok hassas bir kulağım olduğunu düşünüyorum. Deneyimlerimi paylaşayım.

-'ler
-Ses kalitesi ortalama. Youtube video incelemelerinde "duyduğum en kaliteli ses" diyorlar. İnanma, sponsorlu inceleme olunca böyle oluyor her halde. Bende onlara güvendim aldım, orta seviye. Çok iyi değil. Hatta iyi de değil. It's ok bir ses kalitesi var.
-Küçük olduğu için arada kulaktan kayıyor. Yerine oturtayım derken dokunmanı komut gibi algılıyor. Çalmayı durdurma, ileri sarma vb. yapabiliyor. Çok nadir oluyor.
-Arada özellikle yürürken bağlantı kesilme durumu olabiliyor. Anlık oluyor, git-gel şeklinde. Ama oluyor bazen de sinir edebiliyor.
-Youtube videosu izlerken birden telefon çalınca youtube videosunu zar zor duymama rağmen kulaklarım patlatacak yükseklikte zil sesini veriyor. Böyle dengesiz bir durumu var malesef. Hatta telefon hani çalmadan önce hafif bir titrer ışık yakar ya, onu görünce elimi telefona atıyorum ki biran önce açayım ses kulağıma gitmesin. Bu benim yaşadığım tek büyük sıkıntı.

+'lar
-En iyi yanı görüntüsü. Kullandığım en şık kulaklık. Hiç sırıtmıyor havalı görünüyor.
-Çekme alanı çok iyi. Telefonu evin ortasına koyuyorum. Yürüyerek toplantı yapıyorum. Bir hayli uzaktan çekiyor.
-Şarjını 1 defa tam olarak bitirebildim, Çok uzun dayanıyor. En az 6-7 saat aralıksız çalabiliyor. Kutu avantajı ile birlikte 12-18 saate kadar çıkabiliyor.
-Ayrı şekilde çalışabiliyor.
-1 tab 2 tab 3 tab fonksiyonları özelleştirilebiliyor.
-Hemen şarj oluyor, azıcık şarjda dursa yetiyor.
-Kutuya koyduğun gibi telefonla bağlantısını kesiyor. Direk oluyor bu. Gecikmesiz. Özellikle youtube videosu izlerken işime yarıyor. Kulaklığı kabına koyar koymaz duruyor video.